fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-09-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Quest-fest: найважливіше — командна гра

Цього року під час фіналу XV ювілейної Студреспубліки-2013 Questfest пройшов доволі цікаво. До останнього моменту не було ясно, хто виграє, оскільки всі мали реальні шанси на перемогу. Успіх залежав від координації гравців команди.

Не всі змогли подолати перший денний етап: чи то Велика гра затягнула, чи то завдання надважкі були, чи інші суб-фести, сонце, море та нові друзі переважили в бажанні отримати максимально цікавий і незабутній досвід, саме в квесті. Незважаючи на це, будь-яка команда могла б перемогти, якщо б вдало  виступила на 2-му етапі. Фаворитами квесту були команди Чернівців, Миколаєва та Дніпропетровська.

Під час нічного квесту, за межами території фінальної Студреспубліки команди розшифровували карти, розгадували криптограми, могли побувати в ролі Витязя на роздоріжжі та багато іншого.

У підсумку переможцем Quest-fest-2013 (24-26 серпня 2013р.) стала команда Дніпропетровська. Можливо це була стратегія команди: грати двом командам від області й діяти разом, а можливо Дніпропетровщина дійсно багата квестарями. Це все таємниці капітана…

PS Спеціально для тих, хто грав уночі… «Вірний чоловік не ходить наліво, а пяний — уперед».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Василь Прескурій