fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-05-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Донецьк

Публічна лекція Сергія Плохія у Донецьку

21 травня у приміщенні Донецького національного університету о 15.00 буде проведена публічна лекція на тему "Нова Україна у Новій Європі: погляд історика" від спеціально запрошеного гостя, професора Гарварду, одного з провідних світових спеціалістів із історії Східної Європи Сергія Плохія, який спеціально для цього прибуває до Донецька.

У рамках проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього» й ініціативи оргкомітету фонду «Стабільна Україна» щодо проведення в Україні публічних дискусій із провідними світовими інтелектуалами в Україні перебуває всесвітньовідомий історик Сергій Плохій. 20 травня 2013р. він проведе публічну лекцію під час Стратегічного саміту у Києві, у Могилянці, котра підсумує проект «Новий старт».

А 21 травня о 15.00, на наступний день, він із спеціальним візитом перебуватиме у Донецьку, де також виступить із публічною лекцію на тему: «Нова Україна у Новій Європі: погляд історика». До участі в лекції запрошуються: студенти, аспіранти, наукові співробітники, підприємці, представники активної молоді та всі, хто цікавляться майбутнім та історією, готові сприйняти новий погляд на сучасні події в світі.

Стати учасником лекції дуже просто. Потрібно лише пройти елементарну онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Поспішайте! Кількість місць обмежена.

Під час заходу буде можливість задати питання й отримати кваліфіковану відповідь професіонала.

Організатори лекції: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки оргкомітету фонду «Стабільна Україна» та Донецького національного університету.

Місце проведення: Донецький національний університет, головний корпус, 3-й поверх, конференц-зала (м. Донецьк, вул. Університетська 24).

За довідками звертатися: 050 66 28 433 – Сергій Кондрикінський,

для ЗМІ: 099 91 26 570 — Анастасія Лядська.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки