fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пройшов оргкомітет щорічного всеукраїнського фестивалю «Студентська республіка».

10 червня у Києві, в офісі НДЛМ, пройшов оргкомітет щорічного всеукраїнського фестивалю "Студентська республіка".

В обговоренні прийняли участь члени оргкомітету на чолі з його головою Володимиром Крутьком та запрошені учасники, куратори окремих суб-фестивалів мульти-фестивалю. Оргкомітет визначився з критеріями щодо оцінки рівня проведення регіональних етапів фестивалю, які будуть запропоновані для затвердження Правлінню НДЛМ. Був визначений головний критерій заходу, без якого регіональний фестиваль не має сенсу — це вибори студентського мера та магістрату. Мінімальна кількість учасників від вузу має становити 10 осіб. Нагадуємо, що кількість команд від вузу необмежена!

Протягом СтудРеспублік у регіонах мають пройти обговорення законопроекту "Про студентське самоврядування в Україні" у вигляді дебатів. Також на Студреспубліки сайті можна буде оперативно дізнатися про всі новини регіональних СтудРеспублік. У ході гри планується випуск студентського самвидаву "ЗаДіло Студентської республіки". Він має бути головним "розносчиком" інформації, новин і пліток.

Для популяризації гри в професійну "Мафію" та організації регіональних турнірів із цієї гри вирішили 18 червня провести в Києві семінар із начання ведучих "Мафії".

Всі довідки щодо "Студентської республіки": т.8044-5228298, 8044-5991426, center@ndlm.org.ua .
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет Студреспубліки