fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-10-2014 / всі теми /  м. Київ

Пройшли перші в Україні з’їзди Українського молодіжного форуму

First in Ukraine Congresses of Ukrainian Youth Forum were Held (en)

24 вересня 2014р. у Києві, у приміщенні Київського політеху пройшов перший загальнонаціональний з’їзд молодіжних і дитячих громадських організацій, які є членами Українського молодіжного форуму. Участь взяли 188 офіційних делегатів, які представляли 64 організації. Головою обрано керівника Української студентської спілки, двічі екс-Студентського мера Києва Станіслава Куценка. 11 жовтня відбувся ще один зїзд УМФ, який обрав склад комісій — із питань членства та контрольно-ревізійної.

Український молодіжний Форум (УМФ) – це національна українська платформа, яка об’єднує молодь усієї держави, репрезентує інтереси громадських організацій у органах державної влади та на міжнародній арені. Даний з’їзд став важливим пунктом у розбудові демократичного суспільства, адже зібрав офіційно делегованих представників від різних організацій, що репрезентують громадян різних політичних, релігійних та інших переконань із різних куточків України та зібралися задля розробки механізмів спільних дій для розвитку рідної країни.

На з’їзді 24 вересня були репрезентовані 20 регіонів України та загалом 188 офіційних делегатів від 64 всеукраїнських молодіжних та дитячих організацій. Першим кроком у налагодженні плідної та ефективної роботи було обрання демократичним шляхом Голови УМФ і членів Ради УМФ. Головуючим на зібранні був голова оргкомітету з підготовки з’їзду Іван Крулько, а серед доповідачів — лідер республіканців Павло Вікнянський.

Головою обрали Станіслава Куценко, який очолює Українську студентську спілку, а ще був обраний Студентським мером м. Києва 2003/2004 та 2005/2006, сьогодні є дієвим і патріотично налаштованим молодіжним лідером. Показником справжньої демократичності є той факт, що до Ради УМФ увійшли представники поміркованих, лівих і правих сил, молоді національних меншин.

На жаль, через брак часу делегати зїзду не встигли пройти всі пункти порядку денного, тому було прийнято рішення з цією метою скликати позачерговий, "технічний" зїзд на 11 жовтня. У події, що відбулася в Києві, в приміщенні Інституту фізіології ім. О.Богомольця, взяли участь 38 делегатів від такої самої кількості організацій. Під час зїзду були обрані члени Комісії з питань членства та Контрольно-ревізійної комісії.

Прийнята зїздом резолюція визначила наступні основні задачі УМФ: повноцінна інтеграція до Європейського молодіжного форуму, стати дієвим субєктом ефективної державної політики щодо молоді та дітей в Україні, сприяння процесу очищення влади від корупціонерів, зрадників і некомпетентних осіб.

По закінченню позачергового зїзду відбулися засідання статутних органів УМФ: зазначимо, що раніше переобраний до складу Ради УМФ один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба був обраний на посаду заступника голови УМФ, а Комісію з питань членства — важливу статутну інновацію, створену за європейським зразком і покликану навести порядок із членством у форумі, очолив Павло Вікнянський.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Бондаренко, вл. інф.