fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-05-2014 / всі теми /  Україна

Програма міжнародних соціальних стажувань Global Citizen

У 2014 році стартував соціальний проект «Global Citizen» від AIESEC. Програма міжнародних соціальних стажувань дає можливість відвідати Марокко, Шрі-Ланку, Бразилію, Китай, Сербію, Болгарію та Польщу. Участь у проекті – чудова нагода для самореалізації, корисний досвід роботи у команді та спосіб заглибитися у культуру інших країн. Студреспубліка виступає інформаційним партнером програми.

Програма Global Citizen розвиває навички, які будуть цінними для професійного росту. Разом з тим, ти отримаєш незабутні враження та спогади, відчуєш яскраві емоції та знайдеш нових друзів. Зможеш розвинути особистісні якості та досвід роботи у команді.

Беручи участь у міжнародній програмі соціальних стажувань, ти покращуєш свої шанси на працевлаштування у найкращих компаніях, отримуєш досвід роботи в соціальній сфері та нові ідеї для своїх проектів. Програма Global Citizen дозволяє не лише підвищити рівень володіння англійською мовою, а й поринути у нову культуру та подорожувати. Тривалість проекту складає 6-8 тижнів. Існують декілька напрямків стажувань: культура, освіта, екологія та здоров’я.

·       Стажування – вихід із зони комфорту та самореалізація.

·       Корисний досвід роботи в країні своєї мрії.

·       Підвищення шансів на працевлаштування в бажаній компанії.

·       Втілення яскравих ідей у власному startup.

Соціальна програма міжнародних стажувань — спосіб побачити світ, розкрити власні можливості на повну та отримати незабутні враження від своєї подорожі. Виходь із зони комфорту та отримуй корисний досвід разом з намицікавий світ змін та можливостей чекає саме на тебе!

Заповнити анкету та дізнатися детальну інформацію можна на сайті: http://www.aiesec.ua/uk/exchange/exchangeprogramme

За деталями звертайся до: Ольги Бібікової, PR менеджера «Global Citizen», моб.тел. +38 063 963 90 60, email:olga.bibikova@aiesec.net
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Бібікова