fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-03-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Проблеми з животами? Це епідемія від КВН!

10 березня 2012р. у Чернігівському Міському палаці культури («Хіміки») сталася «страшна річ», більш ніж 300 людей надірвали собі животи, оскільки потрапили на дійство гумору та веселощів, а саме VI-й Міжнародний фестиваль гумору «КуМЕДна бочка».

Організатори обіцяли КВН – команди з держав-сусідів, так воно і сталося. На фестивалі були присутні команди з: Новозибкова (Брянська обл., Російська Федерація), Гомеля (Республіка Білорусь), ну і, звісно, господарі «поля»-  Чернігів (Україна).

Отже, Гомель представляла команда КВН «Цветы» ― цікавий дует, що вразив глядачів своїми театральними, музичними та танцювальними здібностями.

Новозибков представляла команда «ЭХО» ― це молоді хлопці, що навчаються у БГУ імені Петровського та прагнуть дарувати людям усмішки.

Чернігів – ось тут сталося найбільша несподіванка, наше рідне місто представляла не окрема команда (учасник чернігівської ліги КВН), а збірна Чернігова. Цікавий факт що до збірної увійшло квнщиків десь біля з 7 команд. Також несподіваним стало те, що даний союз став тандемом старої та нової шкіл, оскільки очолив команду Артем Широкий (знаний КВНщик), а ролі грали молоді представники Чернігівського КВНу.

Журі, що отримало нелегку задачу оцінювати команди, гідно розпорядилося своїми повноваженнями.

Що ж стосується найголовнішого та найвимогливішого учасника фестивалю, а саме глядачів, то всі вони були в захваті від проведеного вечора. Оплески не вщухали, сміх не затихав, а захват вражав.

Переможцем VI Міжнародного фестивалю гумору «КуМЕДна бочка» стала команда «Цветы» (Гомель, Республіка Білорусь), проте грошовий приз було розділено між «Цветами» та Збірною Чернігова. Останні отримали винагороду через свою завзятість та наполегливість, а також за бажання піднімати чернігівський КВН на новий рівень. Сподіваємось, що хлопці з таким же запалом будуть радувати Чернігівців й надалі.

Організатори фестивалю (Чернігівська «Студентська республіка») розповіли, що були щиро вражені від того який КВН лунав зі сцени Міського палацу культури, і як на нього реагувала публіка. Один із лідерів Студреспубліки Гедрович Андрій відзначив: «… саме такий КВН і має бути, оскільки «Клуб Весёлых и Находчевых» має демонструвати всі грані молодих людей, а не тільки жарти та сміх. Ми щиро сподіваємось, що чернігівська публіка приходячи на місцевий КВН буде вимагати від команд саме доброго, веселого та радісного гумору…»

На сам кінець, хотілось би подякувати КВН-командам, що виступили на фестивалі, журі за те, що насмілились об’єктивно оцінювати виступи, а глядачам, що прийшли та отримали величезну «БОЧКУ» позитивного настрою.     
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки