fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Про ЗиСР: «В Україні немає подібних проектів»

Реєстрація та підготовка до «VII Зимової Студреспубліки», тема якої: «Прихід до влади політичних субєктів нового типу з метою радикальної модернізації України», триває. Учасники попередніх ЗиСР вирішили не залишатися осторонь, а розповісти всім, чому варто брати участь у найінтелектуальнішому проекті зими та що участь у ЗиСР дала їм особисто. Отже, слово Максиму Зевако й Івану Ледчаку.

Максим Зевако – переможець ЗиСР-II, учасник ЗиСР-ІІІ, підприємець, м. Чернігів.

«1.  Чому варто їхати на «Зимову Студреспубліку», тим, хто ще не брав участі? Дуже важко пояснити щось незвичайне тому, хто цього не бачив. Така ж ситуація, та навіть складніша, відбувається з «Зимовою Студреспублікою». У подібному проекті ви навряд чи брали участь, бо їх нема в Україні. А спробувати варто! Лише тут ви зможете відповісти на одні з найсерйозніших запитань у своєму житті: Чи зможете ви перемогти самого себе?, Чи зможете працювати, незважаючи ні на що, на результат?, Чи вмієте ви мислити?, Як працювати в команді з кимось? і ще багато інших. І найголовніша порада ― спробуйте! Бо ще ніхто з більше ніж 10-ти моїх знайомих на цьому проекті не сказав, що це було марно.

2.  Що участь у ЗиСР дала мені особисто? Віру в себе, віру в людей навколо, віру в Україну. І переконання, що «напрягши» всі свої сили, можна зробити будь-що. А ще я познайомився з активними, дієвими, справжніми друзями з усієї країни.

3.  Що участь у ЗиСР може дати для розвитку міста чи країни? Розуміння для себе й інших жителів, що розвиток можливий, що даремно говорять: «Тільки ми можемо так погано жити». Можливо нам потрібен невеличкий, але реальний план дій для досягнення успіху? А вже за ним потягнеться все інше. І розпочати писати цей план можна на ЗиСР. І найпростіше, але найважливіше ― заряд сил і внутрішньої енергії на досягнення мети – ось що дає ЗиСР».

Іван Ледчак — учасник ЗиСР-III, директор Київської школи розвитку та комунікацій, в.о. менеджера проектів Студреспубліки, м. Київ.

«2011р. уперше потрапив на «III Зимову Студреспубліку» (тема — «Команда майбутнього»). Факультатив Володимира Нікітіна «Для якого майбутнього і як створюємо себе і команду» дав поштовх до концептуально нових і змістовних речей. Здавалося, що три дні роботи – це замало, щоб заглибитися в сутність і зрозуміти смисли. Але сам формат проведення події – організаційно-діяльнісна гра, дозволила максимально швидко й ефективно «вїхати» і рухатися в правильному руслі. Все залежить від власного бажання, від самих нас. «Зимова Студреспубліка» дає вірний дороговказ, а діяти, чи не діяти – це вже справа кожного з нас».

Також ви можете прочитати коментарі стосовно ЗиСР від наших експертів Михайла Мінакова, Володимира Нікітіна, о. Антонія Рудого, Сергія Дацюка та Володимира Крутька і Тараса Плахтія. 


Як забезпечити прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако, Іван Ледчак