fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-04-2012 / всі теми /  Україна

Прийнято рішення про зміни до Статуту УМФ

25 квітня 2012р. Рада Українського молодіжного форуму (УМФ) прийняла зміни до Статуту УМФ, розроблені Статутною комісією в ході її роботи та відкритих обговорень. Нагадаємо, що Павло Вікнянський був одним із основних провідників необхідності лібералізації Статуту цієї організації.

Нагадаємо, що свого часу обговорення змін до Статуту УМФ відбувалося у дуже демократичному режимі. Головною метою внесення змін до Статуту організації стало розуміння необхідності узгодження логіки статутних положень УМФ із логікою статутних документів Європейського молодіжного форуму, загальноєвропейської платформи молодіжного руху, до якої УМФ не один рік прагне долучитися на повноправних основах.

Павло Вікнянський, Лідер Студреспубліки, заступник голови Українського молодіжного форуму, доповів про проведену раніше, ще протягом 2008-2010 років, роботу щодо підготовки нового Статуту УМФ і, після прийняття рішення про внесення Радою змін до Статуту УМФ, привітав усіх із важливим кроком до лібералізації управління Українським молодіжним форумом. Він висловив сподівання, що це наблизить Україну до отримання повноцінного членства в найбільшій європейській молодіжній структурі.

Станіслав Куценко, голова Української студентської спілки, заступник голови Українського молодіжного форуму звернув увагу на важливості подальшого втілення в життя принципу індивідуального членства молодіжних та дитячих громадських організацій в УМФ. Цей наріжний принцип закладено у змінах до Статуту УМФ і, що найголовніше, прийом окремих громадських організацій до складу УМФ вже відбувається на практиці. Станіслав рекомендував врахувати в новій редакції Статуту УМФ зміни в законодавстві України стосовно громадських організацій і зареєструвати нову редакцію Статуту УМФ в Міністерстві юстиції України.

Довідково:  

Нагадаємо, що Український молодіжний форум є найбільшою всеукраїнською спілкою об’єднань громадян, до складу якої входять молодіжні та дитячі громадські організації та їх спілки, легалізовані на всеукраїнському рівні.  

19 березня 2008р. під час V засідання Ради Українського молодіжного форуму (УМФ) за ініціативи більше десяти всеукраїнських молодіжних громадських організацій і спілок, які є прямими або опосередкованими членами УМФ, було створено Статутну комісію УМФ (увійшли П.Вікнянський, С.Куценко, О.Горган).  

У подальшому Статутною комісією був напрацьований алгоритм інтеграції української молоді до європейських молодіжних структур і перекладений із англійської Статут Європейського молодіжного форуму, презентовані під час засідання Клубу молодих політиків у Києві 16 листопада 2009р., організованого ВМГО "Студентська республіка" та ВМГО "Українська Студентська Cпілка" за підтримки регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Читати детальніше.

Згодом було проведено кілька відкритих засідань Статутної комісії УМФ за участі представників близько 50 різних ВМГО, експертів тощо, які підсумувалися публічним обговоренням 24 березня 2010р. і подальшим прийняттям Радою УМФ інформації про підготовлений проект Статуту УМФ до відома.  

Останню редакцію змін до Статуту можна подивитись тут.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки