fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-06-2010 / всі теми /  Полтава

Привіт, Студреспубліка-2010!
Cтудреспубліка-2010 Полтавської державної аграрної академії відкрила студентам-активістам свої обійми з 28 до 30 травня і запам’яталася жителям як ого-го подія!!! Чого ого-го? Тому що за 3 дні в країні СтРес відбулося стільки всього! Не дарма ж вигадали таке дійство, як “Студентська республіка” – маленька країна, в якій у “зменшеному” масштабі студенти поставлені в рамки політичних подій, де вони повинні проявити свою винахідливість, кмітливість, інтелект, а інколи навіть і наполегливість. Це країна, де своя валюта, свої закони та правила, своя влада та менталітет, і є навіть своє телебачення з якоюсь чудною Вікторією Пересадчою.

Прибули, і тут тобі на – митниця. Ох, як вона привітно привітала новоприїжджих. А скільки «допінгу» було вилучено… Коротше, всі речі були перевернуті догори дригом. Отже, заселилися — і слава Богу. Живемо-то живемо, а грошики – студрики — то треба заробляти, щоб жити. І почалися громадські та розумові роботи – прибирання, тренінги, спорт та культурні заходи. Квест, наприклад, обєднав у собі і спорт, і винахідливість. Бідний президент тоді був. Вона, Квіташ Іванна, була ключем у цьому заході, так що її чомусь пхали навіть у баскетбольне кільце. То була хохма 🙂

О! А тим часом непомітно підкрався вечір, а потім і ніч. Саме тоді досить неформальним способом відбулася посвята в жителі Студреспубліки з лінією перешкод, гиденькими червячками та кольоровими стрічками – належністю до певної партії. А потім святкування – “Нічна туса” й одночасно Мафія. За період двох днів цієї інтелектуальної гри було визначено головного мафіозі Студреспубліки – Красноштана Валєрочку.

А другий день був насичений в основному політичними подіями. Реєстрація партій, кандидатів у мери, вибори – все було б добре, якби жителі не почали бунт. Були спроби зірвати вибори викраденням «смертельно» важливих документів, після чого в країні почалася суцільна анархія і суд. Такий суд, що аж за душу хапав. Як не дивно, виправдали грабіжника, а голову ЦВК звинуватили в неуважності — і геть «на мило»! З горем прошла повторна реєстрація, відбулося так зване «дежавю», і ось – момент істини – діставали з урни бюлетні, а урна взяла собі та побігла кудись, гублячи дорогою всі документики. Та й тут вирішили проблему. І за загальним голосуванням – так званими демократичними виборами громадян було обрано мера країни – Лешка Юрія та магістрат:

  • Горбань Катерина;

  • Мусійко Роман;

  • Чупилко Володимир;

  • Гмиря Євгенія;

  • Мишелов Анатолій;

  • Кучерук Віталій;

  • Недоступ Даря;

  • Клименко Марина;

  • Гусаченко Валерій;

  • Гайдар Альона.

Ой, та що ж все політика та політика. А люди-то й одружувалися! Було офіційно зареєстровано 4 шлюби. Сльози щастя та радості, солодкі поцілунки так і літали в повітрі!

І, врешті-решт, провели крутий конкурс «Містер та Перша леді Республіки», де було визначено найкльовіших, талановитіших, кращих та просто суперових людей країни – Башкіну Сашку та Кондратенка Женьку. Ух, які вони милі!!! Тепер вони go на обласний етап Республіки показувати себе!

Простіше кажучи, спогадів – на рік вперед, а ті хто не був – хай дивляться фото та подумки поринають у таку чудову країну без часових меж, як “Студентська республіка”!

 Графік проведення регіональних Студреспублік

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Діана Крикун