fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-02-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Приходьте до «Стіни кохання» та отримуйте республіканську «валентинку»

 

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до Корінтян 13, 4-7

День святого Валентина – чарівне свято, яке приносить любов і щирість  коханим і близьким людям. У цей день свято відзначається в багатьох країнах світу, а легендарний покровитель усіх закоханих, огортає кожну пару своїми невидимими руками, даруючи ніжність. У нинішні ж трагічні часи хотілося б любові та примирення між усіма громадянами України. Тому окрім традиційної «Стіни кохання» цього року республіканці по всій країні відвідають поранених вояків і нужденних біженців.

Традиційно 14 лютого 2015р. проходитиме  щорічна всеукраїнська акція «Стіна кохання», організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998р. і залучила за цей час десятки тисяч людей. 14 лютого на центральних площах міст та у вишах розміщуватимуться «Стіни кохання», де кожен бажаючий може залишити освідчення в любові чи просто написати будь-які приємні слова своїй другій половинці, друзям, співгромадянам, захисникам Вітчизни, місту, Україні та всьому Всесвіту.

Поряд зі «Стіною кохання» активісти Студреспубліки роздаватимуть святкові «валентинки», які можна подарувати найціннішим людям у своєму житті або навіть незнайомим задля того, щоб покращити їх святковий настрій. Також до дійства активно залучаються представники місцевих державних і політичних структур, «зірки», подію показують на телеканалах, поширюють у друкованих та інтернет-медіа.

У сьогоднішній трагічний період для країни республіканці вирішили відвідати у своїх містах лікарні та військові шпиталі, де проходять лікування та реабілітацію вояки; будинки, в яких мешкають сімї біженців; дитячі будинки, де перебувають діти зі східних регіонів України, подарувати «валентинки», поспілкуватися, підтримати.  Переконані, що у День св. Валентина, на свято любові ми просто зобовязані, незважаючи на всі незгоди, обійняти один одного, спробувати зрозуміти – тільки так ми врятуємо країну. Адже Україна у нас одна, єдина, а любов «… все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить…»

Тому закликаємо вас приєднуватися та відсвяткувати День св. Валентина разом із Студреспублікою. «Стіна кохання» — це акція, яка одночасно проходить всіх по всій країні. Візьміть участь у «Стіні кохання», зробіть щасливішими дорогих вам людей. Подаруйте їм прикольну «валентинку» від Студреспубліки та скажіть наочікуваніші слова: «Я люблю тебе!»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки