fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-03-2013 / всі теми /  Україна

Придумай слоган і рекламну ідею відеоролика для компанії CROCS

Візьміть участь у конкурсі від компанії CROCS, запропонуйте слоган і власну ідею відеоролика – отримайте цінний грошовий подарунок.  Конкурс проходить у рамках проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього».

Компанія CROCS та Студреспубліка запрошують усіх активних студентів взяти участь у конкурсі, який присвячений 5 –річчю CROCS в Україні.

Запропонуйте компанії креативну ідею слогана та рекламного ролика бренду  й отримайте подарунок. Найяскравіші роботи отримають грошову винагороду. Також всі роботи розповсюджуватимуться  в соціальних мережах Facebook та «ВКонтакте», а переможці народного голосування отримають заохочувальні подарунки.

Переваги надаватимуться тим роботам, які будуть красиво оформлені: ролик, відзнятий на непрофесійну камеру, телефон чи будь-який інший гаджет, слогани, що відображатимуть філософію компанії  CROCS, яскравого та живого бренду, за яким стоїть не лише інноваційний продукт, але й ціла філософія ставлення до життя.

Для участі в конкурсі необхідно викласти відео на сторінку в Facebook або «ВКонтакте», додати текст, який би детально описував ідею та поділитися новиною зі своїми друзями. Або відправити на електронну пошту info@crocs.net.ua листа з темою «Конкурс CROCS», у тілі якого описати ідею та вказати посилання на відеороботу.

Конкурс проходить із 20.03 по 20.05.2013р. Із усіх питань та за більш детальною інформацією звертайтеся до маркетолога Марії Бабак, 097 05 96 955.

Звісно, ідею переможця буде втілено в життя: ролик відзнято для рекламної кампанії CROCS  у медіа ресурсах, а слоган використовуватиметься  в усіх інших зовнішніх рекламних носіях (білборди, плакати, інша поліграфічна продукція).

Детальні умови участі на офіційному сайті компанії CROCS
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки