fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-11-2009 / всі теми /  Україна

Президент опікується проблемами студентської молоді – І.Попов

27 листопада цього року до Секретаріату Президента України завітали переможці Міжнародної програми «Студентська республіка-2009».   

Робочу зустріч з депутатами студентського парламенту та переможцями всеукраїнського конкурсу «Студент року –2008» провів заступник Глави Секретаріату Президента України Ігор Попов.

І.Попов ознайомив студентів зі структурою та функціями Секретаріату Президента. Учасники зустрічі обговорили позицію Глави держави з нагальних політичних та економічних питань, зокрема, розвитку вищої освіти, а також стан виконання Указу Президента України про оголошення 2009 року Роком Молоді. Було акцентовано увагу на низці положень, на які необхідно звернути увагу та довести до вирішення у поточному році.

За словами І.Попова, розвиток студентського самоврядування отримає новий імпульс у разі ухвалення парламентом закону, що регулює цю сферу студентського життя.

Віктор Ющенко у своїй діяльності робить ставку на майбутнє покоління. Президент усіляко сприяє упровадженню Болонського процесу в Україні, добився переходу вищих навчальних закладів на систему зовнішнього незалежного оцінювання, постійно дбає про безкоштовні шенгенські візи для студентів, наголосив заступник Глави Секретаріату Президента.

І. Попов нагадав, що у виступі Глави держави до Міжнародного Дня студента визначено основні завдання порядку денного: «Це – можливість взяти пільгові кредити на житло, вимога встановити розмір стипендій на рівні прожиткового мінімуму, реформа студентського самоврядування, зміна стандартів життя в гуртожитках, спрощення доступу до Інтернету, підтримка програм про здоровий спосіб життя та багато-багато інших речей».

Учасники зустрічі також оглянули Будинок Городецького.

 

Дивитися фотогалерею > > >
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Офіційне представництво Президента України