fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Презентація Студреспубліки на День молоді

29-30 червня 2013р. у м. Києві на Майдані Незалежності були організовані та проведені святкові заходи з нагоди Дня молоді та Дня молодіжних та дитячих громадських організацій. У рамках даних святкувань відбулася виставка громадських організацій, де була ефективно представлена діяльність ВМГО «Студентська республіка».

Понад 30 громадських організацій представили свої напрацювання: поліграфію, різні друковані матеріали, банери, футболки й інші брендовані матеріали. Прохожі та люди, які відпочивали під час святкових днів, мали можливість поспілкуватися з представниками організацій, дізнатися інформацію, яка їх цікавила, залишити свої побажання представникам ГО.

Студреспубліку представляли Ольга Коваленко та Віра Андріюк, які протягом дня розповідали про діяльність громадського руху та показували презентаційні матеріали Міжнародної програми «Студентська республіка», фінал якої буде проходити наприкінці серпня в Криму.

На виставку завітав Ігор Хохич – директор департаменту з питань молоді та комунікацій Держмолодьспорту України, Володимир Вовк – заступник начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації. Наприкінці дня виставку відвідав Равіль Сафіуллін – Міністр молоді та спорту України, який особисто поспілкувався з представниками всіх представлених організацій. Ольга Коваленко запросила Міністра відвідати фінал 15-ої ювілейної Студреспубліки і наголосила на тому, що цього року вона проходить під лозунгом «15 років для України!». Равіль Сафович зауважив, що на 24-26 серпня у нього поки не заплановано поїздок і він внесе захід до свого графіку.

 

Отож, будемо очікувати на приїзд Міністра на Студреспубліку в Крим. Залишилося зовсім небагато.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк