fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Прес-анонс

Десятий ювілейний рік найбільш оригінального та драйвового студентського проекту Східної Європи – мульти-фестивалю “Студентська республіка–2008” незабаром досягне кульмінації – міжнародного етапу. Він відбудеться 28-30 серпня на мисі Тарханкут на території пансіонату “Сонячна долина” (с.Оленівка, Чорноморського району) – найбільш екологічно чистій частині Кримського півострова з мальовничими пейзажами.

Подвійний ювілей – 10 років регіональних етапів в Україні та 5 років всеукраїнського етапу відзначать своєю присутністю більше 1000 найактивніших і найкращих студентів з усіх регіонів України, а також іноземні студенти з Російської Федерації, Литви, Грузії, Білорусії, а також почесні гості: голова Українського фонду миру Людмила Супрун, директор Світового банку у справах України, Білорусії та Молдови Мартін Райзер, відомі політики, бізнесмени, громадські лідери, зірки шоу-бізнесу та топ-моделі.

В рамках мульти-фестивалю “Студентська республіка–2008” традиційно пройдуть вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. А також конкурс краси “Перша леді”, всеукраїнські чемпіонати з Квесту, “Мафії”, пляжних видів спорту, “Дебатів” та інтелектуальних ігор. Також цього року проводяться нові фестивалі: конкурс “Живі скульптури”, Flashmob Championship, Кубок КВН, Фестиваль аматорського відео. Окрім очікуваних фестивалів оргкомітетом підготовано декілька нових заходів, а також якісні зміни щодо проведення традиційних.

Акредитація журналістів та додаткова інформація за тел. (044)522-82-98, (066)146-58-94, або за електронною адресою office@studrespublika.com .

Для довідки: “Студентська республіка” (www.studrespublika.com) – це міжнародна програма, що проводиться за підтримки Мінсім’їмолодьспорту, Міносвіти, Українського фонду миру та Народно-демократичної ліги молоді. “Студентська республіка” є моделлю особливої студентської “держави” зі своїми органами влади, партіями, грошовою одиницею та ЗМІ, яка передбачає всі події в Україні протягом наступного року. “Студентська республіка” — це середовище народження нової еліти України.

Інформаційні партнери: “Перший національний”, ТК "ТЕТ", радіо “Мелодія", радіо “MfM”, журнал “Вокруг света”, газета “Деловая столица”, тижневик "Главред", портал “Meta.ua”, тижневик “Україна і світ сьогодні”.

ТУТ ЗБУВАЮТЬСЯ ЗАПОВІТНІ МРІЇ!

ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ!

ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ НОВА ЕЛІТА УКРАЇНИ!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба