fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-07-2011 / всі теми /  Україна

Правила участі у фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка-2011»

  

Правила участі 

 у фіналі Міжнародної програми
  «Студентська республіка-2011»
 

 

Дані правила створені для того, щоб захід 
пройшов максимально ефективно та корисно. 
Впевнені, що Ви поставитеся до них 
із розумінням і відповідальністю.

 

 

1. Організатори забезпечують місце для проживання, якісне 3-разове харчування (у разі своєчасної сплати відповідних внесків), робочі роздаткові матеріали, дозвіл фотографувати та записувати аудіо- та відеоінформацію під час проведення фіналу події.

2. Учасники програми зобов’язані суворо виконувати всі вимоги організаторів.

3. Всі організаційні та змістовні моменти заходу підпорядковуються відповідальним особам Міжнародного організаційного комітету (далі — МОК) Студреспубліки-2011 на чолі з головою П.Вікнянським. 

4. Під час заходу (з моменту приїзду на територію проведення і до моменту виїзду з неї) учасникам забороняється вживати алкогольні напої (окрім слабоалкогольних напоїв і пива). За провезення та вживання алкоголю внутрішніми правилами передбачено депортацію з території країни Студреспубліки.

5. Контроль за дотриманням законодавства України, в т.ч. статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, (згідно якої ЗАБОРОНЕНО розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших передбачених чинним законодавством місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволено відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль) буде здійснювати  внутрішня Служба безпеки Студреспубліки, вповноважена застосовувати усі передбачені законом форми покарання. 

6. Протягом всього заходу учасникам забороняється покидати територію країни Студреспубліка.

7. Кожен учасник протягом всього фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка-2011» повинен обов’язково носити на собі поверх одягу (на видному місці) паспорт громадянина Студреспубліки, виданий при реєстрації та відповідну стрічку на руці.
8. Учасники заходу зобов’язані суворо дотримуватися розпорядку дня.

9. Учасники заходу зобов’язані суворо дотримуватися вимог протипожежної безпеки (паління в суворо відведених для цього місцях, використання електричного устаткування з дозволу та за дотримання правил експлуатації тощо), умов санітарії та гігієни: прибирати за собою територію, на якій проживають.

10. Учасникам заходу забороняється розпалювати багаття на території проведення Студреспубліки (окрім спеціально відведеного місця та з дозволу).

11. Забороняється палити кальян в безпосередній близькості (2 метри) до наметів або споруд.

12. Учасникам заходу забороняється використовувати будь-яку бізнес і політичну символіку (у т.ч. партійні футболки), окрім Студреспубліки, без погодження з МОК.

13. Учасники заходу несуть повну матеріальну відповідальність за псування матеріальних цінностей, що належать або тимчасово використовуються організаторами заходу.

14. Організатори заходу не несуть відповідальності за втрату особистих речей учасників заходу.

15. Під час підготовки та проведення заходу організатори залишають за собою право змінювати правила участі (виходячи з корекції організаційних та ігрових рамок).

Увага! У разі порушення правил участі, ігноруванні ігрових процесів, вживанні алкоголю учасник може бути оштрафований на суму запобіжного збору у розмірі 50 грн. або депортований із місця проведення програми. Депутати Студентських магістратів та Студентські мери можуть бути виключені з участі у заході та зобов’язані сплатити умовно повну вартість участі у проекті (відповідно до вартості участі з харчуванням).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки