fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-11-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Позитивні зміни – це результат праці»

Розпочавши активну підготовку до проекту «Кращий студент України», ми пропонуємо всім повернутися в тепле літо та пригадати, як проходив фінал XV ювілейної Студреспубліки-2013 у Криму. Підсумкова програма про подію нещодавно виходила на всеукраїнському телеканалі «Культура» [+ відео].

У сюжеті Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський підкреслив: «Ситуація така в Україні, що ми справді без надії – сподіваємося, як писала Леся Українка, але ми маємо волю і силу справді зміни робити, і якщо не вірити, то звісно що нічого не буде. Приклади дуже прості, дуже багато було речей, які люди робили всупереч обставинам: полетіли в космос, висадилися на Місяць, відкрили Америку, зробили дуже багато різних наукових відкриттів — і все це було через подолання. Якщо сидіти і чекати, поки позитивні зміни прийдуть самі, то, безумовно, нічого не буде, але для цього треба працювати, і працювати дуже багато».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки