fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-02-2010 / всі теми /  м. Київ

Потрібні україно-російські молодіжні центри в Москві та Києві

 

"Потрібні україно-російські молодіжні центри в Москві та Києві", — на цьому наполягав лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський у своєму виступі під час засідання молодіжного відділення Центру соціально-консервативної політики (Україна), яке пройшло 11 лютого в Києві, в приміщенні готелю "Прем’єр-палац" за участі молодих лідерів і експертів.
 
Тема засідання була наступною: "Молодіжна політика України та Росії: відмінності, досягнення, перспективи".
 
У своєму виступі Павло Вікнянський розповів по ініціативу російських та українських "молодіжок", яка виникла опісля конференції з російсько-української молодіжної проблематики у Москві, в МГІМО, у грудні минулого року. Тоді було запропоновано направити звернення до прем’єр-міністрів обох країн із приводу налагодження ефективного діалогу між молоддю обох країн, задля чого мають бути створені україно-російські (молодіжні) центри в Україні та Росії.
 
Із приводу ситуації в українському організованому молодіжному русі, то лідер Студреспубліки і НДЛМ зазначив, що така парасолькова структура, як Український молодіжний форум у найближчому майбутньому може стати інструментом для лобіювання інтересів нового покоління у владі. Також Вікнянський акцентував увагу на тому, що задля більшої уваги на молодіжних проблемах у системі органів державної влади має бути окрема спеціалізована установа у справах молоді – або окреме Міністерство молоді (молоді та сім’ї) України або інший орган влади, який опікується передусім молоддю. Тоді молодіжна проблематика не буде губитися серед спортивної та інших.
 
Серед знаних експертів і молодих лідерів на засіданні також можна було побачити Андрія Пінчука, Дмитра Голубова, Сергія Вєтрова, Андрія Філонова, Олександра Солонтая, Станіслава Куценка, Ружену Волянську, Кирила Арбатова й інших. Модерував засідання депутат Маріупольської міськради, віце-президент ЦСКП-Україна Петро Іванов.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами ЦСКП (Україна)