fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-09-2011 / всі теми /  Полтава

Полтавці на Студреспубліці

 

Нещодавно полтавська команда повернулася з VIII Міжнародної Студреспубліки, яка проходила поблизу м.Євпаторія на території розважального комплексу „Сонечко” з найбільшим у Криму танцполом.

З усієї країни та сусідніх держав з`їхалися переможці регіональних етапів мульти-фестивалю „Студентська республіка”, щоб довести хто кращий, обрати на рік студентського президента та парламент, взяти участь у різноманітних суб-фестивалях та просто круто відпочити.

Активну участь взяла в ньому й численна команда Полтавського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка». Уже вкотре після регіонального етапу в Полтаві команда молодих і небайдужих до майбутнього України людей поїхала представляти регіон на Міжнародному рівні.

Звичайно, на високий рівень вискочити можна, а от втриматися — дуже важко, але і цього року полтавцям є чим гордитися перед своїми земляками! Студреспубліка як майданчик реалізації ініціатив проходить у форматі мульти-фестивалю, де одночасно тисячна молода громада приймає участь і стає глядачами незабутніх подій.

Окрім орг-діяльнісної гри на тему «Україна у ТОП-20. Війна і мир цивілізацій» та виборів Студентського президента та парламенту, на Студреспубліці проходили єдині загальнонаціональні конкурси краси серед студенток та чоловіків “Перша леді” та “Містер Студреспубліки” відповідно, турніри зі “Студентської мафії”, інтелектуальних ігор, квесту, дебатів, КВН, міні-футболу та пляжного волейболу, флеш-мобу, а також Битва міст Студреспубліки, фестиваль аматорського відео та фотоконкурс “Спалах емоцій”, нічна туса: DJ&PJ парад, концерт "Music LIVE Awards" та ін.

Не лише брати участь чи бути глядачем, а й перемагати, а ще більше — організовувати Міжнародну Студреспубліку надзвичайно престижно! Так голова полтавської Студреспубліки Олег Слизько став заступником голови Міжнародного оргкомітету з мульти-фестивальної частини, голова Студентської ради аграрної академії ТетянаБардіна була головним менеджером із забезбечення життєдіяльності Студреспубліки, Ірина Писаренко три роки поспіль є куратором чемпіонату з інтелектуально-психологічної гри “Студентська мафія”, Максим Мотайло, ветеран Студреспубліки — незмінний фотограф проекту. Роман Дрібний переміг у кастингу на кращого ведучого і був в епіцентрі уваги усіх заходів на Студентській республіці, Дмитро Лузановський з педагогічного університету переміг в номінації “Золотий голос” конкурсу краси серед чоловіків “Містер Студреспубліки”, а Андрій Кермас з аграрної академії став третім призером в студентській мафії. Очолювала ж полтавську делагацію депутат парламенту Міжнародної Студреспубліки VI скликання НаталіяФіліпова.

Полтавці щиро дякують облдержадміністрації в особі відділу у справах сім`ї та молоді, міськвиконкому в особі управління у справах сім`ї, молоді та спорту, ОД ТРК “Лтава” та мережі аптек "Ваша Аптека" за сприяння в участі нашої делегації в Студреспубліці!

По приїзді студреспубліканців чекав званий обід з головою Фонду “Полтавська родина” Андрієм Матковським, який нагородив кращих студреспубліканців грамотами Фонду та подарував 50 квитків до кінотеатру “Конкорд-Кіно”.

Щороку VIP-гостями Студентської республіки є ТОП-політики, політологи, зірки шоу-бізнесу та вчені. Цього разу до студентів завітали Арсеній Яценюк, Людмила Супрун та експерти у актуальних питаннях, які піднімає організація: Андрій Окара, Сергій Дацюк, Юрій Ліпчевський, Олександр Бланк та ін.

Студреспубліка – це не лише гра, яка відбувається чотири дні, а цілий комплекс послідовних практичних кроків у напрямку виховання молодої людини як особистості: майбутнього реального бізнесмена, депутата, представника виконавчої влади чи менеджера проектів. Організація серйозно займається стратегуванням і показує приклад політикам та високим чиновникам того, що потрібно знати куди іти та вести за собою державу.

Студреспубліка – центр народження надсучасної України!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Козісь, менеджер проектів полтавської Студреспубліки