fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-06-2010 / всі теми /  Полтава

Полтава – перлина України, її історична і духовна скарбниця, місто майбутнього, в якому хочеться жити!

      Подія, на яку чекала молодь цілий рік, "Студентська республіка  під патронатом міського голови Андрія Матковського відбулася минулих вихідних у Полтаві на території військової частини А2673, яка знаходиться на аеродромі, так що місце для злетів Зірок Студреспубліки було вибране ідеально!Організаторами цьогорічної Студреспубліки виступили ПОО «Студентська республіка», ПОО «Батьківщина молода», Студентська рада м.Полтава, Студентська рада Полтавської державної аграрної академії, організація активного відпочинку Actionline, за підтримки Ради Студентів та аспірантів ПУЕТ, кіномайстерні CinemaHall, школи КВН ПолтНТУ, творчої агенції Креатив Груп та ПОО Народно-демократичної ліги молоді.

       З-поміж великої кількості молодіжних заходів, запланованих у місті на вихідні, досить великий відсоток активної молоді Полтави вибрав Студреспубліку!
       Урочисте відкриття відбувалося 25 червня о 15.00 на головній сцені  Студреспубліки, куди завітали почесні гості: Валерій Пархоменко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації; Ігор Кислов, начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому; Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації; Олег Бєлоножко, голова депутатської комісії з питань молодіжної політики Октябрської районної у м.Полтаві ради; Юрій Худяк, засновник мережі фарммаркетів-аптек „Ваша Аптека” – генерального партнера Студреспубліки та Крістіна Пальянова, Міс університетів України-2005.
     Студреспубліка-2010 розпочалася дуже жваво. Під час офіційного відкриття організатори презентували суб-фестивалі, які проходили паралельно з рольовою орг-діяльнісною грою: краси „Перша леді”, тренінги та майстер-класи „Як досягти успіху”, чемпіонат "Студентської республіки" з пейнт-болу, інтелектуально-психологічна гра „Студентська мафія”, квест „Місто майбутнього”, кубок "Студентської республіки" з міні-футболу, турнір Студреспубліки з КВН, інтелектуальна гра „Що?Де?Коли?”, Полтавська битва DJ-їв, нічна туса, конкурс для справжніх чоловіків „Містер Студреспубліки”, тир, мистецький  art-конкурс body-art „Живі скульптури”, флеш-моб, фестиваль аматорського відео та фотоконкурс „Спалах емоцій”…

 

     Однією з ключових точок Студреспубліки був візит міського голови Андрія Матковського. Під час масових гулянь на Республіканському ярмарку справжній мер мав змогу проглянути презентацію суб-фестивалів, полюбуватися учасницями мистецького конкурсу body-art, постріляти в тирі з пейнтбольних маркерів, пройтися по ринкових рядах, де продавалися продукти харчування без ГМО та футболки Студреспубліки, дегустувалося безалкогольне пиво та енергетичні напої та презентувалася скринька, куди кожен громадянин Студреспубліки міг вкинути реальні пропозиції міському голові щодо покращення життя у м.Полтаві.


    

Після цього Андрій Всеволодович провів півторагодинний майстер-клас «Як досягти успіху», де ознайомив молодь з роботою міської влади, поділився секретами виборчих кампаній і впевнено відповів на ряд найвідвертіших питань в тому числі й особистого характеру.
     Також майстер-клас «Як досягти успіху» в розрізі порядку, який виховується в армії провів Володимир Федорчук, заступник командира військової частини А2673 з виховної роботи, який розповів про полтавську авіацію та як правильно давати команди (доручення) і контролювати їх виконання.
     

      Ще одним майстер-класом «Як досягти успіху» був виступ Крістіни Пальянової, найтитулованішої красуні Полтави, моделі зі світовим ім`ям. Участь в майстер-класі приймали не лише учасниці "Першої леді", а інші дівчата та хлопці.
      Учасники мали змогу відвідати тренінги з відеомайстерності (організатор – Cinena hall) та репродуктивного здоров`я «Правда та міфи про секс» (тренер – керівник соціальної студентської служби Полтавського інституту економіки і права Наталія Шамота).
     У соціально-психологічній грі «Вибори мера Студреспубліки та депутатів магістрату» з різницею в один голос переміг студент Полтавського університету економіки і торгівлі Антон Мигаль, а до магістрату за змішаною системою ввійшли: Володимир Чупилко, Олексій Цебінога, Юрій Лешко, Дар`я Недоступ, Катерина Горбань, Віталій Кучерук, Артем Лимар, Станіслав Зуєв, Роман Мусійко та Інна Пахомова.
     Три дні студенти вживали у їжу смачні сосиски та ковбасу від Фірми "Заря", запашний хліб від Хлібзаводу №2 та прозору найсмачнішу воду Полтавську джерельну від ЗАТ "Світанок", а переможці суб-фестивалів отримали призи:
— квитки на ролер-дром від ТРЦ "Київ"
— квитки на дискотеку до клубу "Європа"
— сертифікати на гру в боулінг у клубі "Європа"
— сертифікати на придбання одягу у фірмових магазинах ТРЦ «Київ»
— пиво "Чернігівське" від ТОВ "Торг-сервіс"
— презервативи та інші засоби гігієни від ТОВ "Медком МП Україна"
— золотий кулончик від ювелірного салону "Рубін"
— морозиво від ТМ "Рудь" фірми "Крок"
— сертифікати на послуги комп`ютерного клубу "Максимум"
— квитки в кіно від "Кінотеатру імені І.П.Котляревського"
— страховий поліс медичного страхування від страхової компанії "Омега"
— сертифікати на вечерю в піцерії "Сан Райз"… та багато іншого!!!
    

     Особливу подяку хочеться виразити виконавчому комітету Полтавської міської ради в особі міського голови Андрія Матковського, Полтавській облдержадміністрації, військовій частині А2673, Київській районній у м.Полтаві раді, Раді ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону та народному депутату України В.Петренку, а також владним структурним підрозділам: відділу у справах сім`ї та молоді ОДА, управлінню у справах сім`ї, молоді та спорту і центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді міськвиконкому, управлінню фізичної культури та спорту і головному управлінню освіти і науки ОДА, управлінню культури, відділу транспортних перевезень та зв`язку, управлінню сприяння підприємництву, житлово-комунального господарства.
     Співорганізаторами окремих заходів в рамках Студреспубліки були: Студентський парламент ПНТУ, Полтавський клуб веселих та найкмітливіших, ПМЗ-ЦФЗН «Спорт для всіх» та Інститут демократичного суспільства.
      Медіа-підтримку здійснювали: Студія «Місто», ТРК «Лтава», канал ІРТ, Полтавська філія інформаційного агенства «Новини України», "Полтавський вісник", "Газета по-українськи", "Студклуб", "Вечірня Полтава", "Полтава-інформ", "Бізнес Афіша" та "Новини Полтавщини".
     Учасники Студреспубліки брали участь у квест "Скарб Мазепи", де шукали грошовий приз 40 000 грн.
     На Студреспублці проходили зйомки обласної телевізійної програми «Ти молодий», що виходить на телеканалі "Лтава" під авторством Наталії Кривко.
     Зареєстрованих учасників Студреспубліки було 152, а в цілому у заходах в рамках мульти-фестивалю прийняли участь понад 349 чоловік.
     "Студентська республіка" вдалася! Готуємося до поїздки в Крим на Міжнародну!

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Бардіна, заступник голови оргкомітету Студреспубліки з організаційних питань