fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Полтава голосувала тричі !

 


В усіх регіонах України з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді за фінансової підтримки органів виконавчої влади був здійснений інноваційний проект „Студентська республіка-2006”.


Взагалі, „Студентська республіка” – молодіжне студентське свято, що в ігровій, розважальній формі відображає модель сучасного суспільства – з грошовою системою, політичною владою, виборами, агітацією, судочинством, створенням блокування.


Метою проекту є залучення молоді до державотворчих процесів та підвищення рівня правової культури студентства шляхом заохочення до громадської активності, збільшення довіри суспільства до органів державної влади, формування лідерських якостей молоді.


З 30 червня по 2 липня фестиваль „Студентська республіка-2006” був проведений у селі Петрівка (профілакторій Полтавської державної аграрної академії (ПДАА)) Полтавської області.


30 червня всі команди вищих навчальних закладів заїхали до Петрівки, було проведене поселення і кожний громадянин міні-держави зареєструвався і отримав паспорт. Реєстрацію проводив оргкомітет НДЛМу. Кожний громадянин був повідомлений, що наша міні-держава називається країноюУ. Якщо хтось називав не вірно державу (тобто Україна) – той повинен був виплатити штраф. Грошовою одиницею була шара (1 гривня = 4 шарам).


1 липня о 7:00 годині був проведений підйом усіх жильців музикою Студентської республіки. Всі поснідали у їдальні, а потім було проведене відкриття фестивалю. Ведучою „Студентської республіки-2006” була Галюкова Олена (ПНТУ «Профспілковий комітет студентів», оргкомітет НДЛМу). Голова адміністрації проекту Нагорний Євген оголосив структурні підрозділи Уряду Студентської республіки: Реєстраційний Комітет, Наглядовий Комітет, Нотаріус, Студентський Шаровий Банк (СШБ). Головою Верховного суду був назначений Цюрюпа Андрій Миколайович, головою ЦВК – Підлісний Андрій, начальник МВС – Роменський Іван Єгорович, головою управління культури і мистецтв – Галюкова Олена, головою Студентського Шарового Банку (СШБ) – Нойкіна Марина Вікторівна, начальник управління фінансів – Трушина Марина, начальник нотаріуса – Литвиненко Андрій Миколайович, начальник управління по соцпраці – Воловненко Євген. Обмін валюти проводила Нойкіна Марина. Під час виборів видавалася газета „За Діло”, головним редактором якої був Савісько Володимир (ПДПУ). Далі було оголошено початок реєстрації партій та подання кандидатів у мери. Кожна партія за реєстрацію повинна була виплатити 300 шар. Але і кожна партія могла заробити ці гроші, створивши свої партійні ЧП, розробивши та провівши свої проекти концертів.


Далі було представлення партій: „Могутній прорив” (збірна ПНТУ, оргкомітет , ПДАА), „KWS” (УМСА, ПУСКУ), „ПІМ” (Партія ініціативної молоді, оргкомітет). Потім був обід. Після цієї трапези слово надавалося кандидатам у мери. Хочу нагадати, що мером „Студентської республіки-2005” став Слизько Олег (ПДАА). Проводилася агітація за кожного кандидата у мери: Борисенко Ірина (ПДАА), Діденко Юрій (ПУСКУ) та Слизько Олег (ПДАА). Слизько Олег зняв потім свою кандидатуру на посаду мера. Був проведений суд по заявам, які були подані на розгляд судді Цюрюпі Андрію.


О 22:00 годині почалося перше голосування. Чому перше, спитаєте Ви? А тому, що голова ЦВК був підкуплений. Адмінісрація зробила блокування ЦВК: були передруковані всі бюлетні і на кожному була поставлена печать. Перше голосування було визнане не дійсним. Голова ЦВК був знятий з посади, назначили Литвиненка Андрія новим головою. Переголосування було проведено о 00:30 годині. За більшістю голосів перемогла Борисенко Ірина (ПДАА, „Могутній прорив”). З цього приводу був оголошений банкет і дискотека. Був даний салют на честь нового мера.


2 липня з 9:00 ранку почалася агітація за партії. Партія „Могутній прорив” провела „Міс і Містер Студентської республіки-2006”, ведучою якої була Галюкова Олена. Ще на території студмістечка відбулася гра між командами з представників партії. Потім були проведені вибори по списку за партії. Голоси поділилися таким чином: за „Могутній прорив” – 26 голосів, за „ПІМ” – 4 голоси, за „KWS” – 26 голосів.


Список магістрату склався таким чином:


1.      Галюкова О. Ю. (ПНТУ)


2.      Кудря О. Р. (УМСА)


3.      Глазков Є. О. (ПДАА)


4.      Кустенко А. С. (УМСА)


5.      Стадніченко А. А. (ПДАА)


6.      Волошко В. Ж. (УМСА)


7.      Петренко С. І. (УМСА)


8.      Гаркуша А. А. (ПУСКУ)


9.      Нечитайло М. Т. (ПУСКУ)


10.  Радулова О. І. (УМСА)


Мер студентської республіка – Борисова Ірина Анатоліївна.


Була проведена гра „Мафія”, яка дуже сподобалася всім учасникам. Це розважальна гра, в якій є і шериф, і дон, і мафія, і красні (тобто звичайні люди).


О 19:00 годині всі команди попрощалися і роз’їхалися. Але всі учасники дуже подружилися між собою, гарно відпочили і попрацювали разом!


Велика подяка оргкомітету НДЛМу та ПДАА! Було забезпечене 3-х разове харчування, медичне обслуговування (за потребою) та перевезення учасників.


Поздоровляємо переможців Студентської республіки-2006! Переможці фестивалю прийматимуть участь у фінальній частині Всеукраїнського молодіжного фестивалю „Студентська республіка-2006”, що буде проводитися у Криму (Судак).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Галюкова Олена