fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Полтава. Студентська республіка – 2008.

Молодіжний запал, студенти, енергія, активність, безсонні ночі, дискотека, ініціативність та жага до життя і перемог – все це називається «Студентська Республіка».

Як завжди, на день молоді під Полтавою проходить регіональний етап найкращого за версією Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту конкурсу-фестивалю. Хто такі «студенти», напевно, знають усі або хоча б здогадуються. От і зібрала Студентська Республіка – 2008 разом сто двадцять студентів Полтави на базі відпочинку «СТАРТ», що знаходиться в селі Крутий Берег. Зранку у п’ятницю 27 червня відбувся заїзд учасників фестивалю та відразу ж розпочалася масова підготовка території до проведення заходу.

Були розміщені міністерства республіки та розподілена їх робота. Майбутні громадяни прибували на базу частинами. Пройшовши митний контроль, котрий пильнував за внесенням на територію особистих та колективних речей та за дозволом їх внесення, учасники розміщувались та розкладались в містечку. Потім всі по черзі реєструвались як Громадяни Студентської Республіки. Відразу по прибутті на базу активно розпочали свою роботу оргкомітет, прес-центр та головна сцена. Табір зашумів та знову ожив.

Увечері без жодних попереджень, без дебатів, без агітації та інших правових норм щодо організації виборів було оголошено голосування. Як повідомив прес-центр, виборці навіть не відреагували на оголошення. Продовжували робити свої справи. Відразу з’явились люди, котрі інтенсивно указували на закон, статут та правила, зазначали, що вибори потрібно вважати недійсними.

Голосування тривало близько години. В цей час вийшов новий номер республіканської газети «За Діло», після якого люди заметушились. Спеціально створивши бойкот в ЦВК, банально заблокували вхід, оголосили протест проти виборів та голови ЦВК. Завершення голосування інтенсивно супроводжувалось масовими невдоволеннями громадян, що зібрались на той час на сцені. Лунали крики «Ні!», «Геть голову ЦВК!», «Голосування недійсне» і т.п., на сцену летіли різні предмети без призначення. Під час підрахунків голосів була розкрита органами МВС фальсифікація. За доказами понятих фальсифікатор був затриманий та перебував під охороною. Голову ЦВК було звільнено та обраного нового.

Того ж дня увечері відбулася одна з основних ігор Студентської Республіки «Quest». З гарячим молодим запалом в присмерку вечірнього сонця три команди помчали на пошуки підказок. Їм допомагала карта та пояснення організатора гри. Ще одна запальна гра «Мафія» додавала енергії учасникам. Вона проходила у декілька турів, перші з яких пройшли в ніч з п’ятниці на суботу, а у фіналі наступного дня були визначені переможці.

Останнього дня Студентської Республіки, відчувалася справжня кульмінація подій. З самого ранку велися активні агітації виборчих блоків та кандидатів у мери. Усередині дня пройшли заплановані дебати між представниками та активістами різних сторін. Лунали реальні суперечки та наклепи одне на одного. І тим не менше, дебати пройшли.

До ЦВК на нові вибори подали заяви про реєстрацію кандидатів у мери Студентської Республіки чотири учасники. Усі самовисуванці. Беззаперечну перемогу здобув Роман Скок з аграрної академії, набравши близько 65% голосів. На партійних виборах брали участь партія ініціативних студентів та блок монстрів. Перемогли останні. Вибори пройшли успішно! Тепер на переможців чекає Всеукраїнський етап Студреспубліки.

Увечері розпочався конкурс «Перша Леді Студентської Республіки». Чарівні дівчата прикрашали собою сцену, борючись за серйозне звання. Під потужні звуки нічної музики, ведучі визначили за спецкритеріями та оголосили переможницю. Нею стала Тетяна Бардіна з Полтавського інституту економіки і права.

А далі розпочалась запальна фінальна дискотека на великій сцені з Диск-жокеями з Полтави. Танцювальний майданчик переповнювала молодь.

Димові ефекти, лазерна перфорація, стробоскопи та інші світові прилади додавали азарту. Балакучі та непосидючі МС Зєля та МС Сєня підтримували танцюючих. Гучна музика не стихала аж до сходу сонця.

Організаторами свята виступили ГО «Студентська республіка», Студентська рада м.Полтави, Народно-демократична ліга молоді та Ресурсний Центр. Оргкомітет щиро вдячний за підтримку у проведенні заходу відділу у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації і управлінню у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому, обласній раді ФСТ «Україна".
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Голова прес-центру Студентської Республики Сінельник Сергій