fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-12-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Полтава. Політична криза: що робити далі?

25 грудня 2013р., у середу, о 17.00 у Полтавській обласній бібліотеці Полтавська Студреспубліка проводить регіональний громадянський круглий стіл на тему «Сучасна політична криза. Шляхи вирішення з точки зору розвитку Полтавщини та України в цілому». Запрошуємо полтавців!

Студреспубліка розгортає власну позицію щодо виходу з кризової політичної ситуації в Україні. Як відомо, республіканці запропонували змістовне та патріотичне бачення «Що робити далі». Нещодавно у Києві в Університеті ім. М.П.Драгоманова відбувся круглий стіл як перша спроба з боку української громадськості організувати діалог різних сторін.

Полтавський круглий стіл проходитиме у формі інтелектуальної та змістовної дискусії мовою аргументів, а не емоцій, обопільних звинувачень чи пустих закликів. Будь-який конфлікт повинен завершуватися логічним порозумінням, інакше це не на користь народу. Сьогодні на кону Україна, збільшуються загрози її соборності, отже ми не маємо права на помилку. Більш того, ми впевнені, що Україна має можливості й повинна займати достойне місце у світовому просторі і для цього нам, у першу чергу, потрібно працювати у себе в Полтавському регіоні.

Враховуючи, що ініціаторами заходу є молоді люди, організатори підкреслюють також, що активні учасники нинішніх подій, молоді за віком – не мають бути гарматним м’ясом, фан-клубом будь-якої уявної ідеї чи політичної тусовки, «тітушками» або емоційною масовкою, а борцями за більш справедливий соціально-економічний порядок і раціональний зміст у політиці.

Запрошуємо прогресивних громадян, експертів, представників влади, опозиції, журналістів, студентів і всіх зацікавлених осіб до участі у дискусії.

Для того, щоб взяти участь у регіональному громадянському круглому столі, просимо Вас пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки (подія — "Полтава. Громадянський круглий стіл").

Місце проведення: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П.Котляревського (м. Полтава, вул. Ленiна 17).

За довідками звертатися: (097) 929-81-33 (Олег Слизько).

Позиція Студреспубліки щодо ситуації в Україні
Стенограма громадянського круглого столу в Києві (13.12.13р.)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавського ОО ВМГО «Студентська республіка»