fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Політичні прогнози Студреспубліки-2007

Цікаво, що життя у Студентській республіці фактично передбачає розвиток подій в Україні на кілька місяців. Так у 2004 році на Студреспубліці був свій Майдан – і це за півроку до помаранчевої „революції”; у 2005 році — перемогу на виборах в Студреспубліці отримали великі партії, які не пустили до парламенту малі політичні сили; а в 2006 році – Студреспубліку колихало від ворожнечі між Парламентом і Президентом, які не визнавали та розганяли один одного – і це за майже рік до розпуску українського парламенту!..

Під час Студреспубліки-2007 студенти обговорювали та приймали проект Конституції й обирали власний Парламент і Президента. Виявилося, що сутність Конституції нікого не цікавила – важливими стали тільки механізми здійснення влади та важелі управління республіканською економікою. У підсумку, доки точилися дискусії щодо Конституції – представники влади домовилися між собою та фактично поділили всі посади, а вибори до Парламенту та Президента провели одночасно.

Побачимо, чи справдяться ці та інші прогнози Студреспубліки-2007.

Крім стратегічної гри, студенти мали можливість прийняти участь у багатьох заходах – єдиному в Україні конкурсі краси серед студенток „Перша леді”, „Квест-фестивалі”, всеукраїнських турнірах із інтелектуальних ігор „Мафія”, „Дебати”, „Брейн-ринг”, „Своя гра”, різноманітних семінарах і тренінгах, змаганнях із пляжного футболу і волейболу, відвідати „Нічну тусу” з кіно-показами, багатьма конкурсами та битвами ді-джеїв.

Студреспубліку відвідали голова Українського фонду миру Людмила Супрун, гості з Росії та Грузії, учасники відомого проекту „Шанс” разом із Володимиром Бебешком, ведучий „Караоке на майдані” Ігор Кондратюк.

Всеукраїнська Студреспубліка проводилася молодіжною організацією НДЛМ. Підтримку надали Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Голова Українського фонду миру Людмила Супрун.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба СР