fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Поки що аматори – станемо професіоналами!

Ти хоч трішки уявляєш, що потрібно робити для будівництва моделі України в умовах нового світового порядку? Ти готовий змінювати країну? Тоді збирай якомога більше учасників на фінал Студреспубліки та бери участь у вирішенні актуальних проблем держави, ставай учасником «Фестивалю аматорського відео».

У надважкий час для України, наше майбутнє — у наших руках, і саме ми, тут і зараз його творимо. Усе, що нас оточує, було чиєюсь мрією, і зараз настав наш час втілювати це у життя. Підключай мозок, фантазію, друзів і відеокамеру — та вперед, на пошук нових ідей!

Наше завдання через Фестиваль аматорського відео показати, якою має бути модель України в умовах нового світового порядку.

Цільова аудиторія: cтуденти та молодь (як активні, які вже знають що таке ФАВ, так і ті, хто хоче себе проявити, але не знає де і як).

Зовсім не обовязково перераховувати та розповідати, що є на Студреспубліці та що там буде — проявіть творчість і кмітливість!

Перемож буде визначено у двох спеціальних номінаціях — «Найкращі студреспубліканські новини-2014» та «Гран-прі Фестивалю аматорського відео».

Внесемо посильну лепту в організацію якісних новин на телебаченні та виховання фахівців українського кінематографу!

Реєструйся, бери участь і перемагай!  

Куратор суб-фестивалю:
Антон Головко
+38(050)900-96-91
moriss_94@mail.ru
http://vk.com/tony__tony
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Антон Головко