fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-11-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Поглянемо на світ очима дітей!
Діти – наше майбутнє. Щасливі діти – запорука успішної країни та високорозвиненого суспільства. І в наших  з вами силах змінити все на краще.

Ви захоплюєтесь фото та не байдужі до долі дітей-сиріт? Зараз у Вас з’явилась можливість допомогти дітям своєю творчістю!

В рамках вже  відомої благодійної акції «Подаруй дитині казку» в місті Чернігові відбудеться фотоконкурс «Світ очима дітей». В цьому конкурсі мають змогу брати участь всі бажаючі автори, які не байдужі до долі дітей-сиріт. Роботи можуть бути як аматорськими так і професіональними.  Існує лише одна обов’язкова умова: фото повинні відображати навколишній світ таким, яким його бачать діти.

З надісланих на конкурс робіт будуть відібрані найкращі, які будуть виставлені на аукціоні в фінальній частині акції — Віденського балу, що відбудеться 19 грудня 2009 р.

А тепер найголовніше: всі виручені від акції кошти будуть направлені на обладнання спортивної зали Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені  Ю.М Коцюбинського.

На переможців акції чекають призи та сюрпризи від організаторів.

Допоможемо дітям!

Щоб прийняти участь необхідно надіслати свою роботу за адресою respublika.cn@gmail.com до 15 грудня. Не забудьте додати свої особисті данні – П.І.Б. та контактний телефон.

За додатковою інформацією звертатись за тел.(093) 47-91-688, (050) 16-91-980 Антон

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Прохоренко