fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Подія, на яку чекають — Рівненська Студреспубліка

16–17 червня 2012р. на території мисливсько-рибальського господарства «Костопільське» в с.Козлин Рівненського району відбудеться Рівненський регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка–2012». 

На учасників події чекає квест, чемпіонат інтелектуально-рольової гри «Мафія», конкурс аматорського відео, інтелектуальні ігри (брейн-ринг, Що? Де? Коли?), спортивні ігри (волейбол, футбол, бадмінтон), участь у семінарах, тренінгах, можливість стати свідком весілля чи навіть його винуватцем при постійно діючому РАГСі… І поки мешканці будуть насолоджуватися відпочинком, милуватимуться краєвидами тутешньої природи та смажити шашлики, політичні партії будуть плести свої інтриги, проводити PR-акції, передвиборчі кампанії, кандидати у мери будуть завойовувати довіру громадян, шукати нові методи агітації, придумувати гасла та програми, організовувати бунти та акції протесту, змагатися в дебатних турнірах. І все це заради того, щоб перемогти на виборах Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Наприкінці серпня команда переможців вирушить до Криму боротися за посаду президента Студреспубліки та прийматиме активну участь у розбудові студентської країни!

До участі у мульти-фестивалі запрошуємо ВСІХ студентів приєднатись, позмагатись і просто незабутньо провести час. Якщо ти активний та амбітний, позитивний і маєш власну думку, хочеш змінити себе та свою країну на краще, тоді Студреспубліка саме для тебе.

Ми гарантуємо позитивний настрій, незабутні враження, захоплюючі ігри, цікаві завдання, незабутні зустрічі.

Від вас: усміхнені обличчя, позитивний настрій, бажання пограти та прагнення перемогти!

Обов’язковою умовою участі в фесті є онлайн-реєстрація.

Вартість участі за 2 дні:

Проживання в своїх наметах + проїзд у дві сторони – 60 грн. при попередній оплаті, при оплаті на місці 80 грн.

Оренда будиночка по 4 чол. в кімнаті + проїзд у дві сторони – 100 грн., при оплаті на місці 120 грн. (кількість місць в будиночку обмежена).

Харчування за бажанням: ціни будуть відомі на місці.

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального координатора Наталії Малиновської  067 360 35 33

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки