fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-12-2011 / всі теми /  м. Київ

Подіумна дискусія «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів»

Запрошуємо на панельну дискусію за такою темою. Подія відбудеться у Києві 7 грудня 2011 року з 10:00 по 13:30 у тому числі за участі Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського.

Мета проекту: розповісти в українському середовищі про закордонний у сфері реформування молодіжної політики. Очікуються доповіді представників Сербії та Польщі. Передбачена дискусія про стан та перспективи молодіжної політики в Україні. 

Учасники дискусії: представники експертної та академічної спільнот, представники молодіжних організацій, органів державної влади, а також представники всеукраїнських та регіональних ЗМІ (загалом очікується близько 100 учасників).

Опис проекту: «Експертиза закордонних трансформацій» — спільний проект Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» та Міжнародного Фонду «Відродження», спрямований на створення більш поінформованого та свідомого інформаційного середовища щодо процесів, які відбуваються за межами України, а також сприяння формуванню експертизи в Україні щодо країн-сусідів. Планується, що експерти проекту запропонують конкретні рекомендації щодо впровадження в Україні позитивного досвіду реформ та трансформацій.

Дата проведення: 7 грудня 2011 року, з 10:00 по 13:30 

Місце проведення: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, 2-й поверх, конференц-зала «Венеція» 

За детальною інформацією та для реєстрації звертатися до асистента проектів Вікторії Осіпович е-поштою vo@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62

Статья анонс [.pdf] 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Осіпович