fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-04-2013 / всі теми /  Україна

«Почуй світ» — акція «Серце до серця»

З 7 по 28 квітня 2013 року проходитиме VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом "Почуй світ" із метою суспільного збору коштів для придбання слухових апаратів і медичного обладнання для допомоги дітям з вадами слуху. Партнером проведення акції виступає Студреспубліка.

Акція проводиться уже ввосьме, і за цей час набрала загальнонаціональних масштабів. За всі роки існування Фонду "Серце до серця", волонтерами було зібрано більше 21 млн грн. Як відомо, НДЛМ і Студреспубліка на регіональному та всеукраїнському рівнях із самого початку реалізації цієї ініціативи підтримували її.

У дні проведення фіналу акції – 27-28 травня 2013 року по всій Україні, зокрема у Києві проводитиметься  ряд заходів, під час яких збиратимуться кошти волонтерами (учні шкіл, студенти), котрі матимуть спеціальні ідентифікатори з фотографією, захищені печаткою фонду, а також опломбовані скриньки. Для забезпечення прозорості відкриття скриньок та перерахунку грошей здійснюють банківські працівники в присутності представників органів влади та волонтерів.

Із метою отримання додаткової інформації та при бажанні стати волонтером акції "Серце до серця2013" звертатися за телефоном: 095-86-37-299.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Фонду "Серце до серця"