fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-07-2013 / всі теми /  Україна

Підведені підсумки акції «Серце до серця»

Благодійний фонд «Серце до серця», оголосив свої кінцеві  результати VIII Всеукраїнської благодійної акції, яка проходила з 7 по 28 квітня 2013р.  Цього року Студреспубліка виступила партнером проведення даної акції. Зібрано понад 4,3 млн. грн.

Акція проходила під гаслом "Почуй світ" із метою суспільного збору коштів для придбання слухових апаратів і медичного обладнання для допомоги дітям із вадами слуху. По всій країні республіканці брали участь в акції в якості волонтерів. Загальна сума зібраних коштів становить 4 347 176, 89 грн.!

Організатори акції дякують усім обласним і регіональним представникам, за якісну організацію акції у своєму місті й області, кожному волонтеру та благодійнику, без яких би акція не відбулася.

Особлива подяка висловлюється спонсорам і партнерам, зокрема ВМГО «Студентська республіка», за активну допомогу в організації та медіа-підтримці.

Цього року на всі зібрані кошти будуть закуплені слухові апарати та медичне обладнання для дітей із вадами слуху.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Антонюк