fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-04-2010 / всі теми /  м. Київ

Підтримка інтелектуально обдарованої молоді: ефективні механізми

23 квітня 2010 року в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова відбудеться IV Національний молодіжний Форум «Новітній інтелект України».


У рамках Форуму буде проведено панельну дискусію на тему: «Як сформувати ефективний механізм суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді» 

 

Метою Форуму є публічне обговорення стану формування національної системи підтримки інтелектуальної обдарованої молоді, започаткування процесу створення та видання «Білої книги молодіжної політики: як підтримати обдаровану молодь», відзначення переможців та лауреатів конкурсу “Новітній інтелект України”, а також інших молодіжних інтелектуальних змагань, спрямованих на розвиток та підтримку обдарованої молоді, які проводяться в Україні.

 

У програмі: виступи учасників Форуму, презентація державних програм, соціальних проектів, спрямованих на суспільну підтримку обдарованої молоді, а також нагородження призерів та лауреатів конкурсу «Новітній інтелект України» і вручення почесних відзнак. 

 

До участі в заході запрошено представників громадських та благодійних організацій в т.ч. міжнародних (К.Ющенко — Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000»; В.Кличко — Голова Правління Фонду Братів Кличків; Ю.Чеботарьова — Голова Правління Фонду Віктора Пінчука та ін.); органів центральної та місцевої влади (зокрема — Р.Сафіуллін — Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту та М.Паладій — Голова Державного департаменту інтелектуальної власності), а також багатьох представників сфери науки та освіти.
В якості доповідача очікується участь Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського.

 

Загальна кількість учасників Форуму – до 300 осіб

Програма Форуму

Список почесних гостей 

Організатор:

Департамент наукових та освітніх програм МБФ «Україна 3000» 

 

Для участі у Форумі та за додатковою інформацією звертайтеся:

тел.  044 467 67 80,  050  955 55 27 факс + 044 467 67 83

www.novi.org.ua e-mail: konkurs@ukraine3000.org.ua 


Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки