fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Підсумки Чернігівської Студреспубліки

Нон стоп


 Два дні «опен-аер» під музику кращих діджеії Чернігова, Славутича та Гомеля, екстремальні змагання «Ажіотаж», виступи скетерів та велотріалістів, фестиваль з боді-арту, чоловічий конкур «Казанова», музичні гурти з Яготина, Харкова та Білорусі, дебати. Все це поєднує  єдиний молодіжний фестиваль – фестиваль «Студентська республіка». Який в цьому році тривав два дні, на центральному пляж міста.


 


Політична гарячка


 


 Цьогорічна Студреспубліка  відбувалось під своєріднім  маніфестом «Об’єднуйся! Обєднуйся і ще раз Обєднуйся».  Не дивлячись на 188 зареестрованих  громадян і 8 вузів що приймали участь, ЦВК зареєструвала  дві партії:  великого політичного монстра «ТУСА» до якої ввійшли дві досить сильні команди Педагогічного  і Технологічного університетів та «СВ» яка зібрала в собі  7 невеликих і дрібних команд.   Боротьба розгорнулась між  «політичним олігархом»  і купкою об’єднаних команд. Хто переміг? Читай далі…


«ТУСА» відразу розгорнула суцільну агітацію, прапори,  демонстрації та сканування на центральній площі, постійні викупи часу на внутрішньому радіо Студреспубліки, купа заяв та скарг  в ЦВК про порушення прав та вимоги відмінити деяки закони, наприклад закону про куріння на території СР.  Виборча компанія була побудована на явній опозиції до влади СР.  Головним  гаслом «ТУСИ» стало «Набридла ПОПсовість, ТУСУЙСЯ з нами!» «Тусуйся у світі алтернативи». Відповідно  і був організований  рок- концерт  в підтримку партії.


«СВ» позицію вала себе «Студентська воля: все в твоїх руках!»


 Кожна парті висунула від себе кандидата на мера: «ТУСА» — Дейнеку Юлю, «СВ» — Латенко Олю.   В двобої на  політичних дебатах кандидатів мери зійшлися дві жінки, дивитися було прикольно,(збіглась не тільки СР, а й весь пішохідний міст  заповнився зіваками, адже таке не часто побачиш). Волосся у всіх залишилось цілим, хоча від протистоянні амбіцій аж  майоріло і блискало у всі боки.


На другий день (за чотири години до голосування), переговори між кандидатами звелись до того, що дві партії вирішили підписати  коаліційний договір і зареєструвати єдиний список!!! (ЦЕ був нонсенс в історії СР). Та  їх  протокол про об’єднання бува поданий пізно і ЦВК  відхилило дане звернення. Дві партії за  годину до виборів знову почали  ділити голоси.


Явка на виборах склала 98%  жителів Студреспубліки і голоси розподілились таким чином: «СВ»- 83,7%, а  «Туса» з блискучою виборчою програмою  лише 16,3%.


Мером обрано Латенку Ольгу – 81, 2 % голосів – яка зуміла об’єднати за собою сім команд.


 


Економічні прибутки


 


Цьогорічні громадяни СР, зіткнулись з життєвою проблемою: треба кошти. Так треба для отримання паспорта, реєстрації партії,   виступів на радіо. Кожен заробляв для своєї партії  як міг: деякі працювали на владу: журналістами,  охоронцями, прибиральниками, проводили соц. опитування. Інші започатковували свій бізнес. Найприбутковішим був бізнес у сфері розваг: скакання на батуті, тату та   тір.


Всі кошти зібрані від економічної частини СР, підуть на вивіз сміття  та очищення території центрального пляжу.


 


 


 


 


Ярина Чернявська


 


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ярина Чернявська