Аналітика

НОВИНИ
04-09-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Під час благодійного матчу в Кіровограді зібрали кошти для пораненого вояка АТО

3 вересня 2014р. на стадіоні «Зірка» зійшлися в двобої два непримирених суперника. Цього разу змагалася команда молодих та амбітних студентів «Студреспубліка» з досвідченими держслужбовцями та депутатами Кіровоградщини. А мета була дійсно благородна – зібрати кошти на лікування та реабілітацію кіровоградського спецпризначенця, республіканця Василя Петринки, який постраждав у зоні АТО [+ відео].

Під час благодійного матчу в Кіровограді зібрали кошти для пораненого вояка АТО. ФОТОРЕПОРТАЖ Під час благодійного матчу в Кіровограді зібрали кошти для пораненого вояка АТО. ФОТОРЕПОРТАЖ

Не побоялися зняти ділові костюми і вийти на поле головний архітектор міста Вадим Мездрін, начальник юридичного відділу Кіровоградської міськради Олег Колюка, начальник обласного управління молоді та спорту Сергій Колодяжний, депутат міськради Сергія Бойко, міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний і  навіть журналісти Юрій Ілючек, Олександр Дануца й інші.

Команди грали два тайми по 35 хвилин. У першому з них чимало можливостей забити гол мали студенти, але захист держслужбовців був міцним. Отож, він закінчився із рахунком 0:0. У другому таймі чиновники мобілізували свої сили і почали атакувати ворота суперників. Але вони не піддавалися. Футболіст команди держслужбовців у боротьбі за м’яч упав, суддя призначає пенальті. І от уже перший гол – у воротах. Трибуни вибухають оваціями. Але «Студреспубліка» не змусила себе чекати і також забила гол.

Під час благодійного матчу в Кіровограді зібрали кошти для пораненого вояка АТО. ФОТОРЕПОРТАЖ

Втім, держслужбовці не збиралися здаватися і забили гол у відповідь за п’ять хвилин до кінця тайму. Але студенти на останніх хвилинах зрівняли рахунок.

Вирішувала долю матчу серія пенальті. Перший гол у ворота дерслужбовців забила мати Василя Петринки – таке право надали їй республіканці. Потім чиновники все ж таки зрівняли рахунок. Але того дня доля була на боці молодих: вони виграли серію пенальті і, відповідно, матч.

Також під час заходу розігрувались два м’ячі з підписами футболістів обох команд. За умовами акції, виграти мав той, хто останнім пожертвує гроші для військового. Люди коштів не жаліли, жертвуючи різними сумами, від п’яти гривень до тисячі. Таким чином, завдяки благодійним внескам і платі за вхід під час матчу вдалося зібрати 28 тисяч гривень.

Цього дня кіровоградці зібралося на стадіон цілими сім’ями: від кількамісячних малюків до справжніх футбольних фанатів. Тут співали гімн України, а також викрикували такі популярні гасла, як «Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе!». Також тут співали всесвітньо відомий хіт про Путіна, щоправда, лише частина фанів.

Кожному з нас хочеться, аби кіровоградці частіше збиралися на такі матчі. Одне лишень, аби не доводилося збирати кошти на лікування нашим військовим. Адже кожен із нас бажає, аби все було гаразд і на Кіровоградщині, і в Україні!

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки