fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-04-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Під час Стратегічного саміту виступить Сергій Плохій

Во время Стратегического саммита выступит Сергий Плохий (рус)

Традиційно проект «Новий старт» закінчується Стратегічним самітом, який проводиться в останній день, де презентуються напрацювання учасників і підводяться підсумки. До участі в Саміті долучаються інтелектуали та найкраща молодь. Цього року вперше  участь візьме людина зі світовим ім’ям – 20 травня 2013р. Сергій Плохій із точки зору історичної перспективи буде говорити про Нову Україну у Новій Європі.

Як відомо, проект «Новий старт. Сценарії майбутнього» триває. Активно приймаються оргпроекти (наукові розробки, бізнес- і соціальні ідеї). Відомі вже перші члени Експертної ради, які визначатимуть найкращі оргпроекти та тих, хто братиме участь у оргдіяльнісній грі та Стратегічному саміті.

Стратегічний саміт – це публічний захід, який відбудеться 20 травня в Києві, він буде заключною подією «Нового старту», де представлятимуться напрацювання оргдіяльнісної гри щодо Стратегії-2050 для України (проходитиме 17-19 травня) та найкращі конкурcні роботи. Студреспубліка обіцяє провести Стратегічний саміт у нестандартному форматі, несхожим на попередні, готує сюрпризи у програмі.

Як раніше анонсувалося, в рамках проектів "Новий старт. Сценарії майбутнього" та "Республікада" до України запрошені з серією публічних лекцій інтелектуали світового значення. Дані візити проходять за ініціативи оргкомітету фонду «Стабільна Україна».

Першим із запрошених гостей до України приїде Сергій Плохій, один із провідних світових спеціалістів із історії Східної Європи, третій за весь час, хто займав у Гарвардському університеті посаду Mykhailo  Hrushevsky Professor of Ukrainian History. Він не лише буде учасником Стратегічного саміту разом із іншими інтелектуалами, політиками, прогресивною молоддю, але й виступить із публічною лекцією на тему «New Ukraine in New Europe: A historians perspective» («Нова Україна у Новій Європі: погляд історика»).

21 травня Сергій Плохій перебуватиме у Донецьку, де також прочитає відкриту лекцію (на базі Донецького національного уінверситету). Більш детальну інформацію буде повідомлено пізніше.

Не пропустіть можливість спробувати свої сили, написати проект, розкрити вірогідні сценарії майбутнього України та поспілкуватися з українцем світового масштабу.

Зі стенограмою публічної лекції "Україна, Європа та ліві" гарвардського професора Роберто Унгера, яка в рамках "Нового старту" раніше відбулася в Києві, можна ознайомитися тут 

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за сприяння оргкомітету фонду "Стабільна Україна" й оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Інформаційні партнери: телеканал "Перший діловий", радіо "ЕРА", впливовий діловий партнер "Експерт", інформаційне агенство "ЛІГАБізнесІнформ", газета "День", діловий журнал "Власть денег", діловий щотижневик "Деловая столица", інтернет-видання "Обозреватель", інформаційне агентство "Наголос", "Платформа".

Партнеркомпанія CROCS.

CROCS 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки