fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Під Луцьком з’явилась своя студентська країна

Власну республіку волинські студенти створили під Луцьком: тут свої паспорти, губернатор та закони. Урочисте відкриття молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбулося 25 травня на території табору «Сонячний» під Луцьком.

Учасники фестивалю – громадяни Студреспубліки – сюди з’їжджатися почали ще зранку. Вперше захід відбувається за містом – на території табору «Сонячний» у Гаразджі. На фесті зареєструвалося десяток команд із різних навчальних закладів області. Участь у дійстві беруть як найбільші волинські виші, так і училища й технікуми.

У кожного «студреспубліканця» є паспорт, без якого перебування на території фестивалю стає незаконним. Крім того, у мешканців республіки є свої внутрішні закони, невиконання яких карається депортацією.

Мета учасників мульти-фестивалю – завоювати владу у республіці. Так, протягом трьох днів команди кандидатів беруть участь у різноманітних змаганнях, конкурсах та іграх. Тут вони можуть набрати необхідну кількість балів, аби мати можливість висунути свого кандидата на посаду студентського губернатора.

У останній день мульти-фестивалю відбудуться вибори. Вони, за своєю суттю, ідентичні до справжніх: передвиборна агітація, голосування, центральна виборча комісія.

Фестиваль відбувається в Україні вже втринадцяте, а на Волині – всьоме. На знак урочистого відкриття депутати Студентського магістрату Студреспубліки-2012 підняли прапор України.

На свято завітав і волинський губернатор Борис Клімчук. Він стояв поруч із діючим губернатором Студреспубліки Оленою Гнасюк. «Не ясно, хто із нас зараз губернатор», — сказав Клімчук.

Потому ведучий фестивалю Андрій Зубенко представив учасникам ігровий оргкомітет фестивалю. Серед них – голова Центральної виборчої комісії, міністри культури, спорту та засобів масової інформації.

А губернатор Волині Борис Клімчук, попри свою зайнятість, оглянув наметові містечка громадян Студреспубліки. Табір Волинського державного училища культури і мистецтв імені Стравінського, який переміг у конкурсі на оформлення наметів, радо зустрів губернатора.

Студенти оформили своє містечко у циганському стилі. Так, «циганка» нагадала губернатору довге і щасливе життя.

Інші команди також «підійшли до питання» оригінально: одні живуть у дитячому містечку, інші – у шахтарському.

Студенти будуть фестивалити ще протягом двох днів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки