fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

«Першою Леді» Вінниці стала Вікторія Дубова

Студентка аграрного університету Вікторія Дубова отримала корону «Першої Леді» на Вінницькій Студреспубліці-2012 (проходила 23-25 червня 2012р. на території бази "Колос"), титул «Леді Конгеніальність» і трирічний контракт із вінницькою модельною агенцією [+ відео].

Феєричним фіналом триденного мульти-фестивалю «Студентська республіка» стало обрання «Першої Леді». За цей титул боролися вісім дівчат із різних вузів Вінниці. Найбільш везучим на конкурсі краси став третій номер – студентка аграрного університету Вікторія Дубова отримала корону «Першої Леді». За титул «Леді Конгеніальність», який також дістався Вікторії, проголосували самі учасниці конкурсу. Своєю «Леді» її обрала модельна агенція "Клодель Моделс" та подарувала дівчині безкоштовне навчання та трирічний робочий контракт.

— У конкурсі краси участь беру вдруге. Перший раз це був конкурс в університеті. Я вважаю, що подібні заходи допомагають дівчатам розвивати впевненість у собі, у наш час цього багатьом не вистачає. Звичайно, дуже рада, що перемогла. У мене стільки позитивних емоцій! З усіма дівчатами-учасницями за три тижні підготовки до конкурсу дуже здружилися. Святкуватимемо наші перемоги разом, — говорить Вікторія Дубова. 

Під першим номером дефілювала в купальнику, котельній та вечірній сукні на конкурсі краси Марина Яковенко, котра стала «Леді Глядацьких симпатій». Під другим Алла Царенко – «Леді Елегантність». Четвертий номер Анна Швець — «Леді Стиль». П’ятий номер Альона Савельєва – «Леді Вишуканість», шостий — Марина Зобанова – «Леді Артистичність». Сьомий номер Дар’я Шевчук – “Леді Інтелект" та восьмий номер Ксенія Лапченко – «Леді Грація».

— Я обережно відношусь до конкурсів краси, пам’ятаючи про найперший з них, у якому перемогла Афродіта. Після цього почалася війна… Щоб такого не сталося, я бажаю усім дівчатам використовувати свій потенціал розумних красунь, — говорить Наталія Гетце, котра стала основним спонсором конкурсу «Перша Леді».

«Перша леді» вінницьких студентів Вікторія Дубова представлятиме наше місто на фіналі Студреспубліки-2012 разом із «Містером Студреспубліки» Денисом Малевичем, новообраним мером Ігорем Цигвінцевим та десятьма депутатами Студентського магістрату.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки