fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-06-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Першовідкривачі вишівських республік на висоті

Минулими вихідними ми стали свідками незабутнього дійства — шостого вишівського мульти-фестивалю «Студентська республіка УМСА». Так, саме полтавські студенти з Української медичної стоматологічної академії на чолі зі Студентським президентом України 2004 року Євгеном Баклановим у далекому 2006 році дали старт вишівським Студреспублікам в Україні!

Захід проходив на території табору «Диканьська дубрава». Учасниками цього року було 106 чоловік. Головною метою респуліки було сформувати тверді демографічні погляди, налагодити комунікації між студентами різних факультетів. Зусилля оргкомітету були спрмовані на розвиток студентського самоврядування, та захист прав та інтересів молоді. Ну, і звичайно, все проходило на тлі виховання поколінь свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави.

Окрім змістового наповнення гри, на Студреспубліці традиційно проходили суб-фестивалі: відкриття та представлення команд вишівської Студреспубліки-2011, на якому перемогла команда «МассМедія» (лікувальний факультет); психологічно-інтелектуальна гра «Мафія»; конкурс на кращий голос “СР-2011” — переможець Олексій Терещенко; спортивні змагання з футболу та волейболу, де перемогли збірна команда викладачів УМСА та збірна оргкомітету відповідно. Також глядачі полюбувалися конкурсами краси "Перша Леді" та "Містер Студреспубліки". Найгарнішими стали Христина Підручена та Слава Петренко відповідно. Усі суб-фестиавлі тісно переплітались з активним відпочинком студентів флешмобами та квестами.

Вибори пройшли демократично! На виборах мера перемогла Руслана Виноград, якій ми бажаємо чергових перемог у наступних змаганнях!

Оргкомітет Студреспубліки УМСА щиро дякує за допомогу адміністрації академії та спонсорам ЗАТ “Фірма “Полтавпиво”, ТОВ “АгроПром — Полтава”, ЗАТ "Ізумруд” та ТРЦ "Київ"!

Загалом, можна зробити висновок, що захід пройшов успішно та на високому рівні організації. Студенти задоволені, мають багато позитивних емоцій та вражень, які надовго залишаться в їхній пам’яті і з усією бойовою готові захищати честь академії на Полтавському обласному етапі Студреспубліки!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Каплун, голова оргкомітету “Студреспубліка УМСА — 2011”