fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-11-2011 / всі теми /  Україна

Перший студентський турнір зі «Scrabble» визначить найкмітливіших знавців української мови
Відкриття Першого Студентського турніру «Scrabble» відбулося 14-го листопада в приміщенні Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. У рамках турніру понад 10 000 студентів з усієї країни змагатимуться за звання найкмітливіших знавців української мови. На фіналістів очікують цінні призи: планшетні комп’ютери та ноутбуки.

До участі в турнірі допущені студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, котрі напередодні змагань сформували команду з 4-х осіб та зареєстрували її на сайті турніру. А також одиночні учасники, команди з яких формуються вже безпосередньо на місці проведення гри.

Змагання полягає в складанні взаємопов’язаних за принципом кросворду україномовних слів на спеціальному ігровому полі Scrabble. Для цього гравці використовують кісточки з буквами, кожна з яких володіє різною цінністю за очками. Завдання – розташувати свої кісточки з буквами в таких комбінаціях і положеннях, щоб отримати найбільшу вигоду від суми цінності букв і призових клітинок на полі. Це вимагає від кожного з них неабиякого словникового запасу та кмітливості. Перемагає команда, яка набере якомога більшу кількість очок.

Турнір проходить у чотири етапи: Відбірковий, Півфінал, Фінал і Супер Фінал, в якому зійдуться найсильніші команди країни.

Кожна з ігрових партій триває протягом 30-35 хв. За одним столом змагаються одразу 4 команди. Контроль за дотримання правил гри, вирішення спірних питань та підрахунку очок проводить Господар столу. Після завершення ігор оргкомітет визначає вісім команд, що набрали найбільшу кількість очок. Перші три з них стають «Призерами ігрового дня» та отримують заохочувальні призи. П’ять інших же отримують номінацію на звання «Народної команди». Гравці цих команд мають можливість повернутися до турніру і продовжити боротьбу вже в півфіналі. Але за умови, якщо протягом наступного ігрового дня їхня команда набере найбільшу кількість підтримки серед користувачів спільноти турніру в соціальній мережі «Вконтакте».

Турнірні ігри пройдуть в шести найбільших київських ВУЗах. З 14 по 18 листопада гравці змагатимуться у стінах НПУ ім. М.П. Драгоманова та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». З 21 по 25 листопада – у НПУ ім. М.П. Драгоманова та Київському національному лінгвістичному університеті. З 28 листопада по 2 грудня – Київському національному економічному університеті та Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». З 5 по 9 грудня – Національному авіаційному університеті та Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут».

Турнір відбувається за інформаційної підтримки Студреспубліки.

***


Додаткова інформація за адресою: http://playcafe.com.ua 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки