fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-08-2009 / всі теми /  Україна

Першій леді — елітну діадему!

Родзинкою Національного конкурсу краси “Перша леді-2009” стане золота діадема. Така дорога прикраса буде презентована уперше на узбережжі Чорного моря.

Діадема буде перехідною. Переможниця конкурсу цього року подарує її Першій леді під час конкурсу наступного року. Сама діадема виготовлена, українськими дизайнерами “Арт-студії MJ” із золота 999 проби та інкрустована напівдорогоцінним камінням. Скільки коштує така діадема, організатори не розголошують.
 
Довідка: "Перша леді"єдиний загальнонаціональний конкурс краси серед студенток в Україні. Відбувається у рамках Міжнародної програми "Студентська республіка". У фінальній частині конкурсу приймають участь лише переможниці його регіональних етапів, представниці областей України та низки інших країн. Унікальність конкурсу також в тому, що кожна з дівчат має бути не лише красивою, але і розумною та соціально-відповідальною. Кожна з учасниць наразі готує благодійні проекти по допомозі нужденним, які потім мають бути реалізовані у рамках "Місії доброї волі". Окрім цього зараз триває інтернет-голосування за учасниць на офіційному сайті Студреспубліки та SMS-голосування.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет конкурсу краси “Перша леді”