fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Перший Всеукраїнський фестиваль КВН на Студентській республіці

Тепер на карті фестивалів КВН в Україні і з’явився  новий потужний фест, який проходе в рамках Студентської республіки 28-30 серпня, в Криму.

КВН — найпопулярніша комедійна гра, в яку грає велика кількість молодих людей, представляючи свої ВУЗи, свої міста і т.д. Безліч КВН ліг, фестивалів по всій Україні налічують сотні команд однодумців, які завжди готові до боротьби у конкурсах, щоб досягнути перемоги. Настав час і нам оголосити про початок Першого Всеукраїнського Фестивалю на Кубок Студентської республіки. Команди з різних регіонів будуть змагатися за право привезти Кубок в своє місто.

Команди будуть грати 3 основні конкурси (Візитка, Розминка та Домашній конкурс). Тема фестивалю «А Республіці вже 10». Також організаторами фестивалю запропоновано ввести новий міні-конкурс „Конкурс одного слова” – командам потрібно пожартувати одним словом. А от один з конкурсів ми залишаємо в таємниці. Отже без сюрпризів не обійдеться!

Бажаємо всім учасникам вдалої творчості, позитива у всьому і нових жартів! Чекаємо вас в Криму!!!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки