fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-06-2009 / всі теми /  Дніпропетровськ

Перші вибори 2009 року на Дніпропетровщині

Нарешті, вперше в Дніпропетровській області, розпочався етап вишівської Студреспубліки формату 2009 року. Відкрив його Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна.
 
28 травня університет імені ак. В.Лазаряна обирав свого студентського мера та магістрат. До голосування було подано дві кандидатури на посаду мера та дванадцять кандидатів до магістрату. Боротьба була справжня і серйозна, адже представляти свій виш на обласній "Студентській республіці" хоче кожний.
 
Кожен кандидат дуже плідно віднісся до виборів, підготував свою передвиборчу програму. Пропонували різне: покращення умов проживання у гуртожитках, співпрацю з Всеукраїнськими молодіжними організаціями, проведення різноманітних заходів в університеті. Кожного з кандидатів підтримувала його команда. Вже зранку на всіх входах до вишу стояли волонтери, які роздавали передвиборчу програму та агітаційні листівки з лозунгом: «Голосуй за…». Агітація закінчилася о 10:30, коли розпочались вибори. Біля кожного деканату стояли урни для голосування, студенти денної форми навчання, підходили до урн, розписувались біля свого прізвища та робили свій особистий вибір. За час виборів встигло проголосувати біля 1000 студентів.
 
Тож в важкій боротьбі мером стала Олена Господ, студентка 4 курсу.
 

А до складу магістрату увійшли:

Максим Кириченко

Оніщук Юлія

Тетяна Кирпа

Юлія Король

Віктор Свірський

Христина Кошелева

Ігор Іванов

Олексій Яценко

Катерина Голос

Назар Науменко

 
На вибори було запрошене міське телебачення та газети, ідея з виборами зацікавила всіх і дуже сподобалось. Як зауважили ЗМІ організаторам: «Дуже цікаво, коли в нашій області проходять справжні студентські події, а особливо вибори, адже саме тут проявляється майбутні керівники нашої області, а може й країни».
Тобто можна зробити висновок, що "Студентська республіка" в Дніпропетровській області розпочалась успішно!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ДОО ВМГО "Студентська республіка"