fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-10-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Світ

«Перші Леді» в турі по Європі

Під час заключного етапу Студреспубліки-2012 відбувся півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Перемогу в ньому здобула вінничанка Вікторія Дубова, а звання «Перша Леді Інтернет» отримала волинянка Катерина Твердохліб. Серед подарунків дівчатам була поїздка у 5-денний тур по Європі від партнера літнього циклу Студреспубліки-2012 туристичної компанії «Соната тревел».

Усе розпочиналося з прогулянки по Львову. Ми побували на екскурсії «Вуличками старого міста», відвідали Домініканський собор, Ратушу, прогулялися по площі Ринок.

4 жовтня 2012р. вранці ми вже були у Будапешті. Чесно кажучи, я й не очікувала, що це буде на стільки гарне та заворожуюче місто. Розпочалось усе з оглядової екскурсії, де нам показали головні площі, старе місто, безліч соборів, театрів, найвидовищнішу будівлю парламенту та ще багато чого цікавого. Архітектура міста вражає своєю вишуканістю та смаком. Кожний будиночок являється витвором мистецтва та носієм історії.  По обіді ми потрапили до купальні Сєчєні, адже, як відомо, Угорщина славиться своїми термальними водами і гарно провели там час.

Наступного дня ми виїхали до Відня, столиці Австрії. Більш святкового й урочистого міста я ще не бачила. Усі будівлі виконані у пастельних тонах, надзвичайно багато скульптур і памятників. Кажуть, що у Відню є три запахи: коней, кави та троянд. Це й справді так. На вулицях міста ми зустріли багато карет із упряжками, вулички просякнуті ароматами кави, усе прикрашено квітами. Тут проїхались по Кільцевому бульвару, побачили Ратушу, Віденську оперу, Парламент і, звичайно, собор святого Стефана. Далі відвідали екскурсію по «Замках імперії-Шенбрунн і Бельведер». Шенбрунн — колишня літня резиденція династії Габсбургів, що більше 300 років вляється гордістю та візитівкою столиці.

Наступного дня ми відвідали Аквапарк у м. Дебрецен, що в Угорщині, згодом повернулися до України.

Взагалом, поїздка справила надзвичайно багато яскравих вражень, усього не передати. Стільки позитивних емоцій і відчуттів я ще напевне не отримувала від відпочинку. Повернувшись до буденності, щодня сумую за казковими вулицями Відню та Будапешту…

Велике спасибі Студреспубліці, ТМ "Перша Леді» та компанії "Соната тревел" за наданий у подарунок сертифікат, незабутню поїздку і чудові враження!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Дубова