fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-06-2009 / всі теми /  Івано-Франківськ

«Перша леді» та студентський мер — єдина родина!

14 червня в Івано-Франківську, у Парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка, відбувся молодіжний мульти-фестиваль «Студентська республіка-2009». У мульти-фестивалі взяли участь понад 200 студентів з найбільших вишів Івано-Франківська, які створили 7 політичних партій для участі у політичній грі на Студреспубліці.

Протягом цікавого та динамічного молодіжного заходу його учасники стали громадянами змодельованої держави, яка діяла за власними законами, мала свої органи влади, окрему валюту. Під час гри громадяни “Студентської республіки” брали участь в квест-фестивалі, дебатному турнірі, змаганнях з міні-футболу та волейболу.

Отож, вранці розпочався міні-футбольний турнір. Участь в ньому взяли 8 студентських команд, які у надзвичайно запеклій боротьбі виборювали чемпіонські медалі.
 
Далі події перемістились в Парк Готель, де проходив дебатний турнір. Учасниками інтелектуальної гри обговорювались теми: «Чи потрібна шкільна освіта з профільною орієнтацією?», «Чи можна подолати хабарництво у вишах?». Найбільше очок на турнірі набрала команда представників Прикарпатського національного університету на чолі з студентом Інституту історії і політології Дмитром Чуйком. Саме ця команда здобула перемогу в турнірі та була нагороджена почесним дебатним кубком.
 
Після обіду у гру вступили «квестери». Квест відбувався в межах Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. Протягом цікавої та динамічної гри учасники команд намагались якнайшвидше зрозуміти підказки та знайти замасковані точки. Найшвидшими та найкмітливішими виявились гравці команди «Європа».
 
Після цього розпочалось представлення студентських партій та їхніх політичних програм. Разом з тим, презентували себе і кандидати на посаду студентського мера. Після проведення передвиборчої агітації розпочалось голосування, у якому взяли участь понад 200 лідерів Студреспубліки. Далі до справи взялась ЦВК змодельованої студентської держави, яка й розпочала процедуру підрахунку голосів. Для того, щоб повеселити всіх присутніх піч час процедури підрахунку на сцені з’явилась команда КВН «Батяри», лідер якої Михайло Мельникович згодом розпочав проведення конкурсу «Перша леді».
 
Учасницями конкурсу стали 4 красуні з Прикарпатського національного університету, Університету нафти і газу та Галицької академії. У результаті "Першою леді" стала Наталя Кадол, яка зможе прийняти участь у конкурсі краси на фінальній Студреспубліці-2009 у Криму.
 
Конкурс «Перша леді» безумовно розважив та надав неабиякого натхнення громадянам студентської держави, які все ще чекали на оголошення підсумків політичної гри. Відтак, о 21-00 ЦВК оголосила результати виборів до магістрату студентської держави, які засвідчили перемогу команди під назвою «Європа». Лідер цієї команди — Василь Кадол став мером Івано-Франківської “Студентської республіки-2009”.
 
Цікаво, що переможниця конкурсу краси "Перша леді" та студентський мер — в реальному житті є чоловіком і жінкою!
 
Завершила молодіжний мульти-фестиваль запальна дискотека та «Нічна туса», яка тривала до глибокої ночі.
 
Тож, всі без винятку молоді люди отримали неабияке задоволення від цьогорічної Студреспубліки.
 
«Я дуже задоволений, що проводять такий молодіжний захід, — каже учасник мульти-фестивалю Віталій Циктор, — думаю, що і більшість молодих людей теж були задоволені, адже рідко випадає можливість пожити за своїми — студентськими правилами і створювати свою — студентську владу».Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Івано-Франківської “Студентської республіки-2009”