fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Перша леді-Інтернет

Щорічний Всеукраїнський конкурс краси «Перша леді — 2007», що проходить в рамках мультифестивалю «Студентська республіка», відтепер існує і в інтернеті. В новій номінації «Перша леді-Інтернет» переможицею стане та дівчина, яка набере найбільшу кількість голосів у інтернет-голосуванні на офіційному сайті Студентської республіки (www.studrespublika.com).


 


За словами директора конкурсу «Перша леді» Володимира Заверухи, поява фото найгарніших студенток України у web-просторі викликана тим, що не усі бажаючі зможуть бути присутніми на фестивалі, який пройде в кінці серпня на Чорноморському узбережжі в Криму, захопленням молоді інтернетом та прагненням відзначити симпатії пересічних громадян.


 


За перші 3 дні голосування у ньому прийняли участь більше 200 чоловік. Голосування є повністю відкритим, тому кожен може не тільки проголосувати, але й прослідити динаміку голосування та впевнитися в об’єктивності та чесності голосування за «Першу леді Інтернет».


 


Конкурс «Перша леді» проходить з 2006 року в рамках найбільшого студентського мультифестивалю України «Студентська республіка». Конкурс офіційно визнаний. Мультифестиваль відбудеться 24-26 серпня в Криму, на узбережжі Чорного моря.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки