fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

«Перша Леді Тернополя» — це лише початок для красунь

5 липня 2013р. у Тернополі, в нічному клубі "Алюр" відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді Тернополя». Конкурс пройшов феєрично, красиво та запам’ятався всім. Дівчата були надзвичайно гарними та випромінювали найкращі емоції на глядачів.

Ведучими свята були фіналістка «Міс Україна Всесвіт-2009», фіналістка конкурсу краси «Перша Леді України-2006» Тамара Богатирьова та веселий ведучий різноманітних конкурсів із м.Одеса Алік ВєтровУ конкурсі взяли участь 11 представниць прекрасної половини людства, які навчаються у тернопільських вишах. 

Загалом, конкурсна програма для учасниць складалася з чотирьох виходів, у яких дівчата показали свою красу та вміння дефілювати, як у вечірніх платтях, так і в інших нарядах. Найгарячіше присутні у клубі вітали вихід студенток у купальниках.

Під час конкурсу гостей свята розважали українськими та грузинськими піснями, грою на саксофоні. Запальними танцями приємно порадувала «Школа вуличного танцю Ніно».

Традиційно конкурс завершився виходом у вечірніх сукнях. Судді довго радилися у «кулуарах» і вирішили, що на всеукраїнському конкурсі краси особистості Тернопіль представлятимуть дві учасниці. «ІІ віце-Леді» стала Марія Шершньова, титул «І віце-Леді» журі присудило Аліні Сапізі, а «Першою Леді Тернополя» стала Лариса Хабарова, «Леді глядацьких симпатій» — Оксана Маліборська. Дві останні і візьмуть участь у півфіналі конкурсу краси, який відбудеться під час заключної частини 15-ї ювілейної Студреспубліки-2013 на березі Чрного моря, у Криму, до Дня Незалежності України. «Леді Інтернет» (за результатами голосування на одному з сайтів Тернополя) стала Христина Кирдель.

Усі дівчата отримали призи та подарунки від спонсорів свята. Співорганізаторами свята стали ТМ "Перша Леді" та Студреспубліка. Вітаємо переможниць і бажаємо гідно захистити честь Тернопільщини на наступному етапі конкурсу краси, що проходитиме в Криму наприкінці серпня.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки