fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-04-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

«Перша Леді-2011» Чернігова прагне боротися з наркоманією

Спокусливі тигриці, чарівні богині та тендітні німфи вийшли на сцену драматичного театру аби поборотися за звання найвродливішої. 16 квітня тут відбувся конкурс студентської краси «Перша Леді-2011». 13 прекрасних панянок протягом трьох годин змушували серця глядачів битися частіше. Але корону переможниці вдягнула лише одна.

На захід завітав національний Лідер Студреспубліки, співзасновник ТМ "Перша Леді" Павло Вікнянський, який очолював журі, а також нагороджував нову "Першу Леді".

Вже давно стало традицією навесні обирати «Першу Леді» Чернігова. Цей конкурс краси зокрема відрізняється від інших тим, що учасниці повинні підготувати певний соціальний проект. Головна красуня зобов’язана реалізувати його, аби влітку заворожувати публіку вже загальнонаціонального етапу конкурсу, який зазвичай проходить у Криму, під час чергової фінальної Студреспубліки.

Відкрили свято хлопці з гурту «Небо для себе». Вони заспівали дві свої пісні і, як то кажуть, «розігріли» зал.

Перший вихід у стилі американського мюзиклу «Чикаго». Яскравий макіяж, маленькі чорні сукні, хутро.

Мабуть, ті дівчата у залі, що прийшли зі своїми благовірними, взялися за голови. І не дарма. Адже третій вихід обіцяв бути ще гарячішим ― вихід у купальниках. Гадаю, коментувати улюблений конкурс чоловіків недоречно, бо краще раз побачити, ніж сто разів почути.

Останнє дефіле різко змінило попередній стиль заходу. На сцені з’явилися чарівні богині у білому вбранні. Під час антракту гості мали можливість проголосувати за свою фаворитку, яку потім нагородили титулом «Леді глядацьких симпатій».

У той час, як глядачі з насолодою спостерігали за красунями на сцені, журі довелося виконувати непросту місію – обирати найкращу. Але вони порівняно легко впоралися з цим завданням.

Титул «Перша Леді-2011» та блискучу корону отримала Іващенко Дар’я. Вона ж і буде захищати честь нашого міста на всеукраїнському етапі конкурсу. Її соціальний проект направлений на боротьбу з наркоманією. Дівчина планує провести виховну роботу з учнями місцевих шкіл. Сама навчається у Технологічному університеті, де здобуває освіту фінансиста. Каже, що гроші для неї не є головними у житті, бо найважливіше, щоб було звичайне щастя. Сьогоднішня перемога і є одним з його проявом. Вважає, що отримана корону завдяки своїй наполегливості та впевненості. На сцені вона майже не хвилювалася.

«Я маю добре почуття гумору. Стримана, загадкова, спокійна, маю свою точку зору. Я — оптиміст. Люблю незвичайно та стильно виглядати. Я виділяюсь серед усіх. Мене люблять, і це головне», — розповідає про себе Даша.

Учасниць нагородили і в інших номінаціях.

«І – віце-Леді» — Кривопаленко Вікторія (ЧВПУво);

«ІІ — віце-Леді» — Єфремова Анна (КСУ); 

«Перша Леді-грація» — Яблонська Оксана (КСУ) – спеціальний приз від центру танцю, фітнесу і дозвілля «Вікторія-денс»;

«Перша Леді-чарівність» — Бовша Юлія (ЧДТУ);

«Перша Леді-Mary Kay» — Єфремова Анна (КСУ);

«Перша Леді-Інтернет» — Турлай Юлія (ЧДІЕУ);

«Перша Леді глядацьких симпатій» — Єфремова Анна (КСУ).

Крім конкурсанток і музикантів, своїми виступами публіку розважали танцюристи з центру танцю, фітнесу і дозвілля «Вікторія-денс» і спортивно-циркової студії «Тріумф».

Свято вдалося на славу. Глядачам – чудове видовище, учасницям – подарунки і квіти.

Залишилося лише тримати кулаки за нашу красуню на конкурсі в Криму. Дашо, не підведи!

Зазначимо, що за умовами організаторів загальнонаціонального конкурсу, право брати участь у наступному етапі окрім переможниці також має володарка титулу "Перша Леді глядацьких симпатій".

Організатори конкурсу: ЧОО ВМГО «Студентська республіка» та маркетингове агентство «Чернігів-квест».

Генеральний спонсор: «Двері України»

Офіційний спонсор: Центр танцю, фітнесу та дозвілля «Вікторія-денс»

Інформаційний партнер: маршрутне бізнес-місто,  Рост-медіа, ТРК «Детинец»,  святковий журал VIVACE.

Спонсори:  ТРК «Мегацентр», піца «Базис»,  мережа магазинів «Гранд флора» , магазин «Гардеробчик», магазин «MAREMI»,  клуб боксу «Ринг», центр розвитку сучасної жінки «Леди совершенство», магазин-салон «Золотий лев»,  біжутерія «MONROE», Управління у справах сім’ї та молоді ОДА, відділ у справах сім’ї та молоді Міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Саша Корольова