fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-07-2010 / всі теми /  Україна

«Перша Леді-2010»: красуні чекають саме на тебе!
Наближається довгоочікуваний півфінал єдиного в Україні Національного конкурсу краси серед студенток «Перша Леді», який відбудеться 23-го серпня в Криму, під Євпаторією (сел. Заозерне, Місто розваг «Фотон») у рамках фінальної частини Міжнародного мульти-фестивалю "Студентська республіка-2010".

Конкурс краси є однією з найбільш популярних і видовищних шоу-програм у світі. "Перша Леді" — це перший загальнонаціональний конкурс краси для студенток.

У конкурсі візьмуть участь красуні з усієї України переможниці регіональних етапів конкурсу краси "Перша Леді", які пройшли практично в кожному регіоні країни. З відібраними під час регіональних конкурсів краси дівчатами-студентками будуть займатися професійні хореографи, фітнес-інструктори, режисер-постановник.

За доброю традицією, переможницю обиратимуть всенародно, а саме SMS-голосуванням та інтернет-голосуванням. А це означає, що кожен автоматично стає членом журі: можливо, саме Ваш голос стане вирішальним?

Під час конкурсу красуні вийдуть на подіум, щоб виграти заповітну мрію — стрічку та корону "Перша Леді". Перехідна діадема від Арт-Cтудіі MJ, вкрита 24 каратним золотом і прикрашена кристалами австрійського кришталю Swarovski, знайде собі нову хазяйку на цілий рік.

Суттєво, що учасниці повинні бути не лише красивими, а й розумними та соціально-відповідальними: кожна з дівчат-претенденток на головний титул готує власний соціальний проект. Кращі за рішенням компетентного журі будуть втілені в рамках проекту "Місія джоброї волі-2010/2011" переможницями фіналу. Переможниця отримує почесне право представляти свій регіон на зустрічах із представниками органів влади, місцевого самоврядування та успішними підприємцями.

Обирайте найкращих!

 Обговорення конкурсу і учасниць тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки