fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-03-2009 / всі теми /  Харків

Переможцем ІІІ Фестивалю гумору «КуМЕДна бочка» у Чернігові стала команда «Збірна Бразилії»

У Чернігові 27 лютого відбувся ІІІ Фестиваль гумору "КуМЕДна бочка" у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченко.

 

У фестивалі взяли участь команди "Збірна Бразилії" з м.Харкова, "Дрова" м.Львова, "О, го-го" м.Ніжина та "Команда молодості нашей", "Крошки" м. Чернігів.

Під час музично-танцювальних пауз феєрично виступили bj dance studio та "Песочное время".

У першому конкурсі "Фрістайл" команди мали змогу за 7 хв. довести всім своє гостре почуття гумору та артистизм. Команди викладались на всі сто, про що свідчила реакція залу і оцінки журі.

Феноменально веселим та цікавим виявився конкурс імпровізація, протягом якого команди розповідали таку собі веселу історію, включаючи у неї слова, які по-черзі підіймав асистент. В результаті глядачі насолоджувались історіями про розмови пілотів літака, про "Кохання" Черновецького до київських бабусь, про "веселих" юнаків під марихуаною або просто жартували, як це вміють квнщики.

 

Команди-учасниці у останньому музичному конкурсі із тематикою "Казки для дорослих" просто подекуди дивував журі та глядачів креативністю підходу, розігруючи цілі сценічні постановки модикованих або просто вигаданих казок.

За оцінками журі:

Команда "О-го-го" з Ніжина посіла третє місце, за що отримала солодкий заохочувальний приз.

Друге місце вибороли… тобто висміяли львівські "Дрова".

Переможцем за сумою балів визначено команду "Збірна Бразилії" з міста Харків, які отримали кубок переможця фестивалю.

Організатором виступила ЧОО Народно-демократичної ліги молоді та ЧОО "Студентська республіка" за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Прес-служба ЧОО НДЛМ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки