fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-12-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Переможцем «Х-Фактору» став гість фіналу Студреспубліки-2013 Дмитро Бабак

27 грудня 2014р. глядачі телеканалу СТБ під час довгоочікуваного гала-концерту 5-го сезону талант-шоу «Х-Фактор» визначили переможця. Ним став Дмитро Бабак, який був гостем фіналу Студреспубліки-2013, що проходила в Криму, на Донузлаві. Цікаво, що друге місце зайняло тріо луганчан за участі Ельдара Кабірова, капітана команди, що виборола Кубок КВН на фіналі Студреспубліки-2008 на Тарханкуті.  

Протягом 3-х місяців усі українці мали змогу спостерігати за 12-ма учасниками одного з найпопулярніших талант-шоу України «Х-Фактор». Учасники були поділені на 4 категорії: «хлопці», «дівчата», «гурти», «старші за 25». У кожній із них був свій наставник: Ніно Катамадзе (співачка, Грузія), Іван Дорн (співак), Сергій Сосєдов (музичний критик, Росія) й Ігор Кондратюк (продюсер, гість фіналу Студреспубліки-2007 під Севастополем).

Щосуботи шоу залишали по одному, а згодом і по два учасники, які набрали найменше глядацьких голосів. Голосувати можна було за допомогою телефонних дзвінків і SMS. До фіналу дійшло два учасники: тріо «Екстрим» і Дмитро Бабак.

Студреспубліка і в даному випадку відіграла позитивну роль у житті обох супер-фіналістів. Один із учасників тріо луганських міліціонерів «Екстрим» Ельдар Кабіров був капітаном команди КВН «Другой мир» і привів її до перемоги в Кубку КВН під час проведення ювілейного X фіналу Студреспубліки-2008, що проходила в Криму, на Тарханкуті. Люди пам’ятають хлопців за цікаву та запальну гру й іскрометний гумор.

Дмитро Бабак був запрошеним гостем і виступав під час урочистого закриття XV, також ювілейного, фіналу Студреспубліки-2013, що проходила традиційно в Криму, на цей раз на узбережжі затоки Донузлав. Дмитро тоді дав повноцінний концерт, глядачі були в захваті від його голосу й енергетики, повірили в хлопця і ще багато разів просили заспівати на біс.

Тепер Дмитро Бабак став переможцем «Х-Фактору», з чим ми його й вітаємо. Хочемо побажати творчих злетів і надалі, здійснення всіх задуманих бажань, і щоб ця перша, по-справжньому велика, перемога стала лише початком нових музичних перемог в Україні та в світі!

А хлопцям із «Екстриму» хочеться побажати: ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтеся лише вперед, і все обов’язково вдасться. Завжди вірте в себе!

Не забуваймо, що Студреспубліка запалює «зірки»!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк