fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Парламент України вже обрано, щоправда студентський

Новий студентський Парламент України був обраний участниками мульти-фестивалю “Студентська республіка – 2007”, який проходив з 24 по 26 серпня у комплексі “Зоряний берег” під Севастополем, організований молодіжною організацією "Народно-демократична ліга молоді" за підтримки Мінсім’їмолодьспорту, Міносвіти, голови Українського фонду миру Людмили Супрун та Севастопольського губернатора Сергія Куніцина.

Під час проведення мультифестивалю було організовано низку різноманітних подій, таким чином кожен з присутніх міг знайти найцікавіше для себе. За словами учасників фестивалю – студентських лідерів з усіх регіонів – неможливо було встигнути взяти участь в усіх цікавих заходах, тому доводилось обирати найцікавіше щоразу.

Триденний фестиваль, окрім шаленої динаміки, створив студентське наметове містечко і студентську державу, в якій були власні міністри, центральна виборча комісія, грошова одиниця – НДЛМчики, засоби масової інформації. Жителі Студреспубліки отримали паспорти громадян, які були перепусткою на заходи Студреспубліки та посвідченням для голосування.

Окрім організаційно-діяльностної гри “Держава”, в рамках Студентської республіки проходили Всеукраїнські чемпіонати з квесту, мафії, дебатів, брейн-рингу, пляжних футболу та волейболу, І Міжнародний конкурс краси серед студенток “Перша Леді”, низка семінарів та тренінгів.

Під час гри громадяни намагались відповісти на питання “Що означає бути громадянином?”. Наскільки участники знайшли відповідь на це питання – кожен має вирішувати для себе сам.

Гра в квест являла собою армію Студентської республіки, яка захищала кордони держави, шукала терористів та займалась пошуком таємних документів розробок з часів Другої світової війни. Армія жила на окремій базі, розташованій поблизу наметового містечка громадян.

“Мафіозі”, як і має бути, збирались виключно по ночах. Ажіотаж навколо цього субфестивалю був шалений. Здавалось, що вся Студентська республіка відмовлялась від нічного сну задля психологічної гри в людей по той бік закону, аби на ранок знову писати Конституцію і виконувати положення Закону про вибори.

Дебатний турнір, організований в Студентській республіці вперше вийшов за межі передвиборних дебатів кандидатів на виборчі посади. В ньому приймали участь команди більше ніж з половини регіонів. Цей субфестиваль став першим кроком для створення окремого мульти-фестивалю, який стартує на початку нового семестру по всій Україні.

Спотривні змагання з пляжного футболу та волейболу зібрав не тільки аматорів, але й професіоналів. І хоча життя в Студентській республіці і без того достатньо динамічне, охочих займатись спортом було чимало. Переможці спортивних змагань, як і у дорослій країні отримали призові кубки і пам’ятні медалі.

Перший міжнародний конкурс краси серед студенток “Перша Леді-2007” зібрав 24 красуні з регіонів, а також представницю Росії. Під час виступу дівчат вони презентували одяг популярних українських дизайнерів, вечірні сукні від Інни Черняк. Вперше було проведено незалежне голосування за учасниць на сайті Студреспубліки. Нагороджувала переможниць Людмила Павлівна Супрун. Окрім корони, переможниця Олена Даценко з Луганська отримала цінні призи від партнерів фестивалю.

Окрім того, було проведено конкурс “Містер Студреспубліки – 2007”, битву ді-джеїв, запальну нічну тусу та багато іншого не тільки силами організаторів, але й регіональних представництв НДЛМ та учасників.

Від’їжджали участники мульти-фестивалю “Студентська республіка – 2007” зі словами “А наступного року…”, і вони праві – наступного року відбудеться 5-й мультифестиваль “Студентська республіка – 2008”, організовувати який будуть, як завжди, не тільки преставники НДЛМ, а й активні учасники цьогорічного фестивалю.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталя Матвійчук