fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Харків

Паркур під проливним дощем

1-3 червня 2012р. у Нововодолазькому районі (сел. Стара Водолага) відбувся Харківський регіональний етап Студреспубліки-2012. Саме ці три дні вся талановита та обдарована молодь проходила психологічні та політичні тренінги, брала участь у виборах мера та магістрату, стала очевидцями змагань із паркуру, фрігану, аркостріту, трикінгу, мали можливість прослухати лекції по репродукції та пройти тест на ВІЛ/СНІД.

Цього року лишень у політичній грі брали участь біля 15 вишів, загалом — близько 120 осіб, які активно займалися ігровою політикою. Цьогорічними зірочками були студенти з Народної Української академії та Юридичної академії  ім. Я.Мудрого, причому остання представила команди від першого і третього факультету.

Увечері ми стали свідками цікавих посиденьок навколо вогнища, деякі дівчата навіть намагалися його перестрибнути… Всі учасники мали нагоду слухати пісні у виконанні "СТО Кривоструй", Павла Алдошина, Андрія Печенежського.

Також у всіх була унікальна можливість прогулянки під проливним дощем, але навіть із цього вийшла цікава історія.

Повертаючись до політичної гри…

Не дивлячись на всі перепони з боку матінки-природи, вибори все ж відбулися. Студентським мером Харківщини став Дмитро Курдупов, студент НАУ.

Місця в Студентському магістраті представлені студентами з НЮА – 3 місця, ХНАМГ – 3 місця, НУА – 4 місця.

Отже, Студреспубліка — FOREVER, ми любимо її, і сподіваємося, що Студентським президентом стане представник від Харківської області, а до Студентського парламенту увійде якомога більше наших представників.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Лепеха